Premium Sprzęgło LuK 618088060 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DAIHATSUCHARADE III (G100, G101, G102) | 01/1987-07/19931.0 GTI (G100) 101KM/74KW [CB 80 T] | 03/1987-12/1992

Lista zamienników

---20103090
BLUE PRINTADD63014
CLUTCHNUSMCK0190
DAIHATSU3121087517
DAIHATSU3121087708
DAIHATSU3123087504
DAIHATSU3123087505
DAIHATSU3123087507
DAIHATSU3123087508
DAIHATSU3123087702
DAIHATSU3123087703
DAIHATSU3123087705
DAIHATSU3123097502
DAIHATSU31230B1010
DAIHATSU31230B4010
DAIHATSU3125087103
DAIHATSU3125087714
DAIHATSU3125087717
DAIHATSU3125087719
EXEDYDHK2019
KAISHINKD022K
KAWE955631
LuK618088060
NATIONALNCK557
NIPPARTSJ2006011
NPSD200U11
QUINTON HAZELLQKT1636AF
RYMECJT9441
SACHS4000710001
TRIPLE FIVE2127305
TRIPLE FIVED110009
TTVTCK3557
UNIFLUX FILTERSGCK459AF

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-05-25

Od czasu zamontowania zestawu LUKa pozbyłem się wszelkich kłopotów ze sprzęgłem

    Opinia 
    2017-05-05

    Szybka wysyłka a produkt dobry

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3
      2
      1

      Podobne produkty:

      • JAPAN LINE
        Cena: 310 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 172 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średn

        JAPAN LINE
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • AISIN
        Cena: 406 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 172 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Produkt zastępuje: AISIN KD-011
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk<

        AISIN
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • EXEDY
        Cena: 514 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Średnica otworu: 202 mm
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        EXEDY
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • ASHIKA
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Średnica wewnętrzna: 117 mm
        Średnica otworu centrującego: 22 mm
        Średnica obudowy: 219 mm
        Produkt zastępuje: ASHIKA 92-06-628
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        ASHIKA
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • LuK
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        LuK
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • AISIN
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średn
        Opcja wyposażenia: G100 GTI

        AISIN
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • BLUE PRINT
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Waga produktu: 3,7 kg
        Średnica wewnętrzna: 126 mm
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Średnica otworu centrującego: 22 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        BLUE PRINT
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • JAPANPARTS
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Średnica wewnętrzna: 117 mm
        Średnica otworu centrującego: 22 mm
        Średnica obudowy: 219 mm
        Produkt zastępuje: JAPANPARTS J KF-699, JAPANPARTS KF-628
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość

        JAPANPARTS
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      2