Premium Sprzęgło LuK 618021706 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0105 10 (1 szt.), LuK 318 0098 17 (1 szt.), LuK 500 0254 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-09/19951.6 D (B/C374) 55KM/40KW [F8M 700, F8M 720, F8M 730] | 08/1983-12/1988
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 80KM/59KW [E6J 700, E7J 706] | 01/1992-12/1995
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.6 D (L424) 55KM/40KW [F8M 700, F8M 720, F8M 730] | 10/1982-12/1988
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/20011.6 D (F404) 55KM/40KW [F8M 720, F8M 730, F8M 736, F8M 760] | 03/1986-08/1998
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.6 D (B/C/404) 55KM/40KW [F8M 720, F8M 730] | 08/1985-12/1996

Lista zamienników

---1636268380
---1636271780
---1636271880
---KCT1806
AP Automotive Prod.KT8465
BLUE PRINTADR163001
BORG & BECKHK8051
CLUTCHNUSMCK2307
CLUTCHNUSMCK2307C
CLUTCHNUSMCK2310A
CLUTCHNUSMCK2352
DENCKERMANNK100183
DENCKERMANNK100251
KAWE957012
KEY PARTSKC8051
KLAXCAR FRANCE30012z
KM Germany0690498
KRAFT AUTOMOTIVE1615030
LAYCOCKLCK260
LUCASLKCA690002
LuK618021706
MAPA007180100
MAPCO10101
MAXGEAR615009
MECARMMK9452
NATIONALCK9016
NATIONALCK9097
NATIONALNCK247
NEXUSF1R000NX
NEXUSF1R001NX
NK133906
NK133916
OPEN PARTSCLK907103
PROCODIS FRANCEKTE015
QUINTON HAZELLQKT208
QUINTON HAZELLQKT267
QUINTON HAZELLQKT267AF
QUINTON HAZELLQKT968AF
RENAULT7700577363
RENAULT7700624610
RENAULT7700725237
RENAULT7700869415
RENAULT7701349846
RENAULT7701349932
RENAULT7704001430
RENAULT7711130000
RENAULT7711130001
RYMECJT1327
RYMECJT8051
RYMECJT8465
SACHS3000153002
SACHS3000168101
SASICSCL4104
sbs1201133906
SMPEKT8465
STELLOX0701001SX
TRIPLE FIVEVCK465
TTVTCK3247
UNIFLUX FILTERSGCK308AF
VALEO006741
VALEO627033
VALEO899017
WESTLAKEWRN002A
WESTLAKEWRN002B

Opinie

Opinia 
2017-10-15

LUK spełnia nawet najwyższe wymagania, co do sprzęgieł

    Opinia 
    2017-07-16

    LUK jak zawsze bez zarzutu.

      Opinia 
      2017-03-15

      Polecam, dobra porada, pasuje!!!!!!

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        10
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9

        Podobne produkty:

        10