Premium Sprzęgło LuK 618020606 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0036 10 (1 szt.), LuK 318 0198 10 (1 szt.), LuK 500 0010 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 61KM/45KW [150A] | 10/1982-06/1988
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 67KM/49KW [150F] | 09/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 71KM/52KW [150C, K1G] | 04/1983-07/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 72KM/53KW [150C] | 04/1983-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199414 E 80KM/59KW [] | 10/1985-05/1989
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.0 45KM/33KW [XV8, TU9] | 10/1984-12/1997
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.4 E 60KM/44KW [150D (XY7)] | 05/1987-12/1996
CITROËNLNA | 11/1976-10/19861.1 50KM/37KW [109/5E] | 07/1982-04/1985
CITROËNVISA | 09/1978-03/19911.0 45KM/33KW [XV8] | 09/1984-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 48KM/35KW [109K] | 09/1978-06/1988
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 50KM/37KW [109/5F] | 07/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199111 E 57KM/42KW [109/5] | 09/1978-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 60KM/44KW [150D (XY7)] | 07/1984-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/199114 GT 79KM/58KW [150B (XY8)] | 03/1982-03/1991
CITROËNVISA | 09/1978-03/1991II SUPER X 64KM/47KW [129/5] | 07/1980-06/1982
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV3), 108 (XV5)] | 09/1973-10/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1979-06/1988
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 66KM/48KW [XW3S] | 09/1973-09/1979
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.1 67KM/49KW [121 (XW3S)] | 08/1975-06/1980
PEUGEOT104 COUPE | 09/1973-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1984
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19880.9 45KM/33KW [108 (XV5)] | 10/1979-10/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19880.9 46KM/34KW [108 (XV3)] | 10/1972-10/1979
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.0 44KM/32KW [108C (XV8)] | 09/1983-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 08/1980-06/1988
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 57KM/42KW [109 (XW3)] | 07/1976-08/1982
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.1 66KM/48KW [XW3S] | 09/1978-09/1979
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.2 57KM/42KW [129 (XZ5)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT104 | 10/1972-06/19881.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 08/1979-06/1983
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.0 45KM/33KW [108C (XV8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 50KM/37KW [109F (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 79KM/58KW [150H (XY8)] | 10/1985-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.4 80KM/59KW [150B (XY8)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CJ 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 03/1988-05/1989
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.4 CT 79KM/58KW [150H (XY8), 150B (XY8)] | 04/1986-12/1988
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 10/1987-10/1990
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 60KM/44KW [150D (XY7), 150G (XY7)] | 10/1987-05/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 72KM/53KW [150 (XY6B)] | 01/1987-07/1988
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.4 79KM/58KW [150H (XY8), 150B (XY8)] | 07/1988-05/1989
RENAULT14 (121_) | 05/1976-12/19831.4 (1213) 60KM/44KW [X5J] | 12/1981-12/1983

Lista zamienników

---KCT1805
AP Automotive Prod.KT8879
BORG & BECKHK8879
CITROËN2004C3
CITROËN2055L2
CITROËN91501123
CITROËN91501766
CITROËN91509226
CITROËN91519468
CITROËN91520791
CITROËN91521152
CITROËN91537842
CITROËN95559037
CITROËN95559831
CITROËN95576831
CITROËN95613501
CITROËN95624927
CITROËN95630823
CITROËN95630824
CITROËN96114454
CLUTCHNUSMCK2445
DENCKERMANNK100174
EXEDYPGK2004
FERODOCTK200
KAWE952112
LAYCOCKLCK104
LAYCOCKLEK91
LuK618020606
MAPA003180500
MECARMMK9055
MOTAQUIPVCK236
NATIONALCK9007
NATIONALNCK030
NK139906
PEUGEOT200184
PEUGEOT200199
PEUGEOT200447
PEUGEOT2004E0
PEUGEOT2004G5
PEUGEOT204122
PEUGEOT205115
PEUGEOT205458
PEUGEOT205472
PEUGEOT205475
PEUGEOT205484
PEUGEOT205502
PEUGEOT205503
PEUGEOT205507
PEUGEOT205510
PEUGEOT91512268
PEUGEOT9152079180
PEUGEOT9152115280
PROCODIS FRANCEKTE017
QUINTON HAZELLQKT125
QUINTON HAZELLQKT246AF
QUINTON HAZELLQKT626AF
RAICAMRC8879
RENAULT7700625461
RENAULT7700689934
RENAULT7701348913
RENAULT7701348915
RENAULT7701349838
RENAULT7701462183
RENAULT9103348913
RYMECJT8879
SACHS1850480655
SACHS1850480693
SACHS3000163001
SASICSCL0211
sbs1201139906
SMPEKT8879
STATIM100105
TALBOT7910011860
TRIPLE FIVE169900300
TRIPLE FIVE8660000954
TRIPLE FIVEKK101
TRIPLE FIVERM011201A0
TRIPLE FIVEVCK236
TTVTCK3030
UNIFLUX FILTERSGCK253AF
VALEO003362
VALEO355995
VALEO617053
VALEO627025
VALEO627899
VALEO899003

Opinie

Opinia 
2017-12-29

Jestem zadowolony z zakupu

    Opinia 
    2017-07-08

    Niemiecka jakość, dobra cena.

      Opinia 
      2017-05-23

      Ok 5/5

        Opinia 
        2017-04-01

        Artykuł świetnej jakości

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          2
          1

          Podobne produkty:

          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10