Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 617151700

Premium Sprzęgło LuK 617151700
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 07-12-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

-30%

MIKOŁAJKI!

384 zł

269 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995

Zamienniki

Lista zamienników

---1636272480
AP Automotive Prod.KT9980
BLUE PRINTADL143003
BORG & BECKHK9980
FIAT46466726
FIAT46471424
FIAT46471425
FIAT46554354
FIAT55220302
FIAT5891337
FIAT5893143
FIAT71718683
FIAT71719812
FIAT71782269
FIAT73501249
FIAT7625958
FIAT7684344
FIAT7684345
FIAT7701188
FIAT7730135
FIAT77323510
FIAT7735056
KAWE961880
KLAXCAR FRANCE30022z
KM Germany0690499
LANCIA5893143
LANCIA5894334
LANCIA71782269
LAYCOCKLCK117
LuK617151700
MECARMMK9441
MOTAQUIPVCK713
NATIONALNCK735
NEXUSF1F008NX
NK132327
NK132342
OPEN PARTSCLK903703
PROCODIS FRANCEKTE451
QUINTON HAZELLQKT1487AF
RAICAMRC9980
RYMECJT9980
SACHS3000625001
SACHS3000626101
sbs1201132327
SMPEKT9980
STELLOX0701077SX
TTVTCK3735
UNIFLUX FILTERSGCK846AF
VALEO801424
VALEO821457
VALEOK381S
WESTLAKEWFT001

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-08-20

LUK jak zawsze bez zarzutu.

    Opinia 
    2017-06-18

    Renoma marki mówi sama za siebie

      Opinia 
      2017-05-16

      Wyrób dobrej jakości

        Opinia 
        2016-11-10

        Działa jak należy

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 617151700

          Sprzęgło LuK 617151700

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3
          1
          1
          2
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: