Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 617087960

Premium Sprzęgło LuK 617087960
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

399 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DAIHATSUCHARADE III (G100, G101, G102) | 01/1987-07/19931.0 (G100) 52KM/38KW [CB 23] | 03/1987-12/1992
DAIHATSUCHARADE III (G100, G101, G102) | 01/1987-07/19931.0 (G100) 54KM/40KW [CB 90] | 11/1990-12/1992
DAIHATSUCHARADE III (G100, G101, G102) | 01/1987-07/19931.0 (G100) 56KM/41KW [CB 90] | 04/1989-12/1992
DAIHATSUCHARADE III (G100, G101, G102) | 01/1987-07/19931.0 TURBO (G100) 68KM/50KW [CB 61] | 03/1987-10/1990

Zamienniki

Lista zamienników

ASHIKA9206609
BLUE PRINTADD63013
BLUE PRINTADD63022
BORG & BECKHK9439
DAIHATSU3121097201
DAIHATSU31210B2040
DAIHATSU3123087504
DAIHATSU3123087505
DAIHATSU3123087507
DAIHATSU3123087508
DAIHATSU3123087702
DAIHATSU3123087703
DAIHATSU3123087704
DAIHATSU3123087705
DAIHATSU3123097502
DAIHATSU31230B1010
DAIHATSU31230B4010
DAIHATSU3125087707
DAIHATSU3125087716
DENCKERMANNK100305
EXEDYDHK2008
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2006041
JAPANPARTSKF609
JAPKO92609
KAISHINKD011K
KAVO PARTSCP7005
KAWE954792
LuK617087960
NATIONALCK9177
NATIONALNCK473
NEXUSF16006NX
NIPPARTSJ2006041
NK135105
NPSD200U10
QUINTON HAZELLQKT1166AF
QUINTON HAZELLQKT4000AF
RYMECJT9439
SACHS3000428001
SACHS3000429001
sbs1201135105
SMPEKT9439
TRIPLE FIVED110008
TRIPLE FIVEKK555
TRIPLE FIVEVCK621
TTVTCK3473
UNIFLUX FILTERSGCK464AF
VALEO801308

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-12-25

Bardzo dobrze

    Opinia 
    2017-08-21

    Ułamek ceny z ASO, a sprzęgło dobre.

      Opinia 
      2017-03-13

      Miła obsługa, dobry produkt.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 617087960

        Sprzęgło LuK 617087960

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9
        4
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: