Oryginalne sprzęgło LuK 617047510

Premium Sprzęgło LuK 617047510
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

-30%
327 zł

229 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041300 D 37KM/27KW [156 A5.000] | 04/1986-12/1992
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/20061.3 SUPER DIESEL 45KM/33KW [146 B1.000, 127 A5.000] | 06/1983-03/1992

Zamienniki

Lista zamienników

FIAT4192150
FIAT4304832
FIAT4439919
FIAT5881975
FIAT5891346
FIAT5892497
FIAT5991916
FIAT71711627
FIAT7662270
FIAT77235500
KAWE957001
KM Germany0691286
LuK617047510
MAPA002170600
MECARMMK9413
NATIONALNCK541
PROCODIS FRANCEKTE419
QUINTON HAZELLQKT855AF
RAICAMRC9061
RYMECJT9061
SACHS3000431001
SACHS3000834103
TTVTCK3541
VALEO801286
VALEOK298S

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-10-08

Zestawy luk są często polecane przez profesjonalistów i nie bez powodu.

    Opinia 
    2017-06-27

    LUK jak zawsze bez zarzutu.

      Opinia 
      2016-12-20

      Godne polecenia

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 617047510

        Sprzęgło LuK 617047510

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank

        Podobne produkty:

        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.