Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 617016816

Premium Sprzęgło LuK 617016816
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 17
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

189 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 (127_) | 06/1971-05/19960.9 40KM/29KW [100 GL.048] | 06/1971-05/1983
FIAT127 (127_) | 06/1971-05/19960.9 45KM/33KW [100 GL.000] | 06/1971-12/1986
FIATFIORINO (127_) | 10/1977-12/1987900 45KM/33KW [100 GL.000] | 10/1977-10/1986
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/2004800 34KM/25KW [100 GL6.000] | 02/1981-12/1985
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/2004950 4X4 48KM/35KW [A 112 B1.054] | 09/1983-12/1986
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 0.9 45KM/33KW [146 A.000, 146 A1.000] | 03/1983-09/1992
SEATFURA (025A) | 01/1982-12/19860.9 40KM/29KW [09 NCA, 100 GL 7000] | 03/1984-12/1986
SEATIBIZA I (021A) | 06/1984-12/19930.9 40KM/29KW [146 A 000, 09 NCA] | 08/1990-05/1993
SEATIBIZA I (021A) | 06/1984-12/19930.9 44KM/32KW [146 A 000] | 08/1986-05/1993

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT9812
BLUE PRINTADL143013
BORG & BECKHK8460
CLUTCHNUSMCK2522
COMLINEECK055
DENCKERMANNK100210
FERODOCTK194
FIAT4192150
FIAT4379622
FIAT4399517
FIAT4400746
FIAT4408332
FIAT4439919
FIAT5881884
FIAT5881933
FIAT5881996
FIAT5882179
FIAT5888126
FIAT5888139
FIAT5888370
FIAT5888398
FIAT5888475
FIAT5973671
FIAT5983936
FIAT5984955
FIAT5991916
FIAT71711625
FIAT71736580
FIAT7546921
FIAT7682703
FIAT7700800
FIAT77161500
FIAT77161510
FIAT77702500
KAWE953151
KLAXCAR FRANCE30025z
KM Germany0691215
LAYCOCKLCK109
LAYCOCKLEK69
LUCASLKCA600009
LuK617016816
MAPA000170400
MAXGEAR615002
MECARMMK9092
MOTAQUIPVCK512
MOTAQUIPVCK672
NATIONALCK9048
NATIONALNCK201
NEXUSF1F004NX
NK132319
OPEN PARTSCLK903903
PROCODIS FRANCEKTE402
PROCODIS FRANCEKTE421
QUINTON HAZELLQKT159
QUINTON HAZELLQKT160
QUINTON HAZELLQKT320
QUINTON HAZELLQKT502AF
RAICAMRC9812
SACHS1850480650
SACHS3000217101
SACHS3000834101
SASICSCL6395
sbs1201132319
SEATSE028125000D
SMPEKT8460
TRIPLE FIVEKK125
TRIPLE FIVEVCK512
TTVTCK3201
UNIFLUX FILTERSGCK187AF
UNIFLUX FILTERSGCK480AF
VALEO003372
VALEO627918
VALEO786003
VALEO801062
VALEO801086
VALEO899059
VALEOK103T
WESTLAKEWFT006

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-07-13

Szybka dostawa, mila i profesjonalna obsługa, wysokiej jakości artykuły w ofercie, dobre ceny.

    Opinia 
    2017-05-06

    Polecam te doskonałe sprzęgła i ten sklep.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 617016816

      Sprzęgło LuK 617016816

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      2
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: