Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 620115000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO (MF) | 07/1996-1.8 I (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-
CITROËNBERLINGO (MF) | 07/1996-1.8 I 4WD (MFLFX) 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-
CITROËNBERLINGO (MF) | 07/1996-1.9 D (MFDJY) 68KM/50KW [D9B (XUD9A/L), DJY (XUD9A)] | 07/1996-
CITROËNBERLINGO NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59KM/43KW [A9A (XUD7)] | 07/1996-
CITROËNBERLINGO NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-1.9 D (MBDJY) 70KM/51KW [DJY (XUD9A)] | 07/1996-
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 01/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 75KM/55KW [BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)] | 09/1988-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 92KM/68KW [XU52C] | 10/1982-12/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 E 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 102KM/75KW [159A] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 105KM/77KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 09/1986-11/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 E 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 09/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 88KM/65KW [BDY (XU5M), BDZ (XU5M)] | 05/1989-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-05/1991
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 12/1987-12/1989
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1986-12/1994
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1986-12/2000
CITROËNC15 KOMBI | 04/1987-08/20001.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 04/1987-08/2000
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.6 I 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1993-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.9 D 68KM/50KW [DJZ (XUD9Y)] | 06/1994-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.9 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A/L)] | 06/1994-01/1998
CITROËNXANTIA (X1) | 03/1993-01/19981.9 SD 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 02/1996-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 06/1995-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXANTIA BREAK (X1) | 06/1995-01/19981.9 SD 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 04/1997-01/1998
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-04/20051.8 D 58KM/43KW [161A (XUD7), A9A (XUD7)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-04/20051.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-04/20051.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-04/20051.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.8 I 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 10/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 10/1997-09/2000
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.6 90KM/66KW [] | 07/1994-10/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 06/1993-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 07/1992-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.9 D 68KM/50KW [D9B (XUD9A/U), DJY (XUD9A)] | 07/1993-06/1997
CITROËNZX (N2) | 03/1991-10/19971.9 I 120KM/88KW [DKZ (XU9JA)] | 03/1991-06/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.6 I 88KM/65KW [BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.8 D 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.8 I 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.8 I 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 01/1996-02/1998
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1993-10/1997
CITROËNZX BREAK (N2) | 10/1993-02/19981.9 D 68KM/50KW [D9B (XUD9A/U)] | 06/1994-10/1997
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CJ 88KM/65KW [BDY (XU5M3Z) ] | 08/1992-12/1994
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 04/1986-10/1990
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.9 CTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-12/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 75KM/55KW [B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 10/1987-12/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1987-10/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-07/1994
PEUGEOT205 NADWOZIE PEŁNE | 02/1983-07/19901.8 D 60KM/44KW [A9A (XUD7)] | 02/1983-07/1990
PEUGEOT205 NADWOZIE PEŁNE | 03/1994-1.7 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 03/1994-
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.8 ST 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.9 SLD 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 (7B, N3, N5) | 04/1993-10/20031.9 SLD 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 BREAK (7E, N3, N5) | 06/1994-04/20021.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 03/1997-04/2002
PEUGEOT306 HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 03/1997-05/2001
PEUGEOT306 HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 05/1993-05/2001
PEUGEOT306 HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) | 01/1993-10/20031.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-05/2001
PEUGEOT306 KABRIOLET (7D, N3, N5) | 03/1994-04/20021.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 03/1994-04/2002
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z) , BDZ (XU5M)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.6 92KM/68KW [B2A (XU52C/K)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.8 DIESEL 60KM/44KW [161A (XUD7)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1990-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 08/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 DIESEL 64KM/47KW [162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9Y)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT309 II (3C, 3A) | 07/1989-12/19931.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1989-12/1993
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 75KM/55KW [B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 07/1987-06/1988
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 94KM/69KW [B2A (XU52C/K)] | 01/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 122KM/90KW [D6A (XU9J2)] | 01/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 07/1988-09/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 DIESEL 69KM/51KW [D9B (XUD9A)] | 03/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 INJECTION 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 75KM/55KW [BAZ (XU5CP)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z) , BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 D 69KM/51KW [D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 II (4B) | 08/1992-11/19991.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z) , BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 08/1992-11/19991.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 08/1992-11/19991.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 08/1992-10/1995
PEUGEOT405 II (4B) | 08/1992-11/19991.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-10/1995
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19961.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z) , BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19961.8 101KM/74KW [LFZ (XU7JP)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19961.9 D 64KM/47KW [DJZ (XUD9Y)] | 08/1992-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19961.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1994-10/1996
PEUGEOT405 II BREAK (4E) | 08/1992-10/19961.9 D 69KM/51KW [XUD9] | 09/1993-12/1995
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.6 88KM/65KW [BFZ (XU5JP)] | 11/1995-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 11/1995-10/2000
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-05/2004
PEUGEOT406 (8B) | 10/1995-01/20051.9 D 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 10/1996-05/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 16V 110KM/81KW [LFY (XU7JP4)] | 10/1996-10/2000
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-10/2004
PEUGEOT406 BREAK (8E/F) | 10/1996-10/20041.9 D 75KM/55KW [DHW (XUD9SD)] | 10/1996-10/2004
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-1.8 90KM/66KW [LFX (XU7JB)] | 05/1997-
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-1.9 D 68KM/50KW [DJY (XUD9A)] | 06/1996-
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-1.9 D 69KM/51KW [XUD9] | 05/1996-12/1998
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-1.8 D 58KM/43KW [A9A (XUD7)] | 06/1996-
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-1.9 D 69KM/51KW [DJY (XUD9A)] | 06/1996-

Lista zamienników

BORG & BECKHK06214
BORG & BECKHK06216
BORG & BECKHK06560
BORG & BECKHK10049
BORG & BECKHK10113
BORG & BECKHK6214
BORG & BECKHK6216
CITROËN205013
CITROËN205025
CITROËN2050G5
CITROËN2050W4
CITROËN205112
CITROËN205113
CITROËN2051S7
CITROËN2052A0
CITROËN2052W9
CITROËN95661742
CITROËN95661921
CITROËN95666912
CITROËN95666915
LAYCOCKLCK156
LuK620115000
NATIONALNCK217
NATIONALNCK218
PEUGEOT2004F4
PEUGEOT2004F7
PEUGEOT205014
PEUGEOT205026
PEUGEOT2050F8
PEUGEOT2050W3
PEUGEOT205116
PEUGEOT205121
PEUGEOT2052A0
PEUGEOT2052W9
QUINTON HAZELLQKT470
QUINTON HAZELLQKT470AF
QUINTON HAZELLQKT478AF
QUINTON HAZELLQKT649AF
SACHS3000108004
SACHS3000561001
SACHS3000562001
SACHS3000563001
TRIPLE FIVE169900400
TRIPLE FIVE2127378
TRIPLE FIVE2127379
TRIPLE FIVE8671013703
TRIPLE FIVEKK518
TRIPLE FIVEKK522
TRIPLE FIVEL01699000404
TRIPLE FIVERM010011A0
TRIPLE FIVEVCK249
TRIPLE FIVEVCK877
TTVTCK3217
TTVTCK3218
UNIPARTGCK444AF
UNIPARTGCK450AF
UNIPARTGCK933AF
VALEO616829
VALEO801125
VALEO801257
VALEO801258
VALEO801290
VALEO821332
VALEO899040
VALEO899041
VALEOK458S

Opinie

Opinia 
2017-07-23

Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

    Opinia 
    2017-06-18

    Wysokojakościowy wyrób

      Opinia 
      2016-12-12

      Odpowiedni towar.

        Opinia 
        2016-11-27

        Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140
          41
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          11
          12
          13
          14
          15
          16
          17
          18
          19
          20
          21
          22
          23
          24
          25
          26
          27
          28
          29
          30
          31
          32
          33
          34
          35
          36
          37
          38
          39
          40

          Podobne produkty:

          41
          42
          43
          44
          45
          46
          47
          48
          49
          50
          51
          52
          53
          54
          55
          56
          57
          58
          59
          60
          61
          62
          63
          64
          65
          66
          67
          68
          69
          70
          71
          72
          73
          74
          75
          76
          77
          78
          79
          80
          81
          82
          83
          84
          85
          86
          87
          88
          89
          90
          91
          92
          93
          94
          95
          96
          97
          98
          99
          100
          101
          102
          103
          104
          105
          106
          107
          108
          109
          110
          111
          112
          113
          114
          115
          116
          117
          118
          119
          120
          121
          122
          123
          124
          125
          126
          127
          128
          129
          130
          131
          132
          133
          134
          135
          136
          137
          138
          139