Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 620089200 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 02/1996-10/2001
FIATBRAVA (182) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATBRAVO I (182) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATMAREA (185) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185) | 09/1996-12/20071.6 100 16V BIPOWER 103KM/76KW [185 A3.000, 186 A4.000] | 04/1999-05/2002
FIATMAREA WEEKEND (185) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
LANCIADEDRA (835) | 01/1989-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADEDRA SW (835) | 07/1994-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADELTA II (836) | 06/1993-09/19991.6 I.E. (836AP) 90KM/66KW [182 A6.000] | 03/1996-08/1999
LANCIADELTA II (836) | 06/1993-09/19991.6 I.E. 16V (836AO) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-08/1999
LANCIALYBRA (839AX) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA (839AX) | 07/1999-10/20051.6 16V (839AXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005
LANCIALYBRA SW (839BX) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA SW (839BX) | 07/1999-10/20051.6 16V (839BXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005

Lista zamienników

BORG & BECKHK06274
BORG & BECKHK6274
BORG & BECKK1083
BORG & BECKKT6274
FIAT5895418
FIAT71711062
FIAT71719029
FIAT71722610
FIAT71722720
FIAT71729175
FIAT71736555
FIAT71740079
FIAT71782050
FIAT71782129
LANCIA5895418
LANCIA71716072
LANCIA71718715
LANCIA71736553
LANCIA71745450
LuK620089200
NK132335
QUINTON HAZELLQKT1289AF
SACHS3000794001
SACHS3000950012
SRLS33085
TRIPLE FIVE8660000980
TRIPLE FIVERM011481A0
TTVTCK3693
UNIPARTGCK985AF
VALEO801984
VALEOK478S

Opinie

Opinia 
2017-10-22

Bardzo dobry wybór

    Opinia 
    2017-03-03

    Najlepsze zestawy sprzęgła na rynku

      Opinia 
      2016-12-16

      Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

        Opinia 
        2016-12-13

        Przystępne cenowo, świetne jakościowo.

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
          2
          1

          Podobne produkty:

          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          11
          12
          13
          14
          15