Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 620019816 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji

Lista zamienników

BORG & BECK52133050
BORG & BECKHK10000
BORG & BECKHK3954
BORG & BECKHK8902
BORG & BECKS0009A
FERODOCTK226
LADA21071601000
LAYCOCKLCK141
LAYCOCKLEK65
LuK620019816
NATIONALNCK054
NK132303
QUINTON HAZELLQKT196
QUINTON HAZELLQKT196AF
SACHS1850480618
SACHS1850480619
SACHS3000191001
SACHS3000191002
SACHS3000236001
SACHS3000240001
SRLS33121
TRIPLE FIVEKK69
TTVTCK3054
UNIPARTGCK193AF
VALEO003495
VALEO616786
VALEO899022

Opinie

Opinia 
2017-12-14

Jakość/cena: 5/5

    Opinia 
    2017-09-21

    Nie ma co się bawić w tanie zamienniki, które mogą być nieciekawej jakości.

      Opinia 
      2016-11-13

      Fantastyczne sprzęgło, chodzi jak w zupełnie nowym samochodzie

        Opinia 
        2016-11-12

        Artykuł świetnej jakości

          Napisz opinię

          Sprzęgło kompletne LuK 620019816

          Sprzęgło kompletne LuK 620019816

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1
          1