Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618309300 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 50KM/37KW [156 C.046] | 05/1991-12/1999
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 TREKKING 4X4 50KM/37KW [156 C.046] | 10/1991-07/2004
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992

Lista zamienników

BORG & BECKHK8461
FIAT5893841
FIAT71711438
FIAT71714088
FIAT71722600
FIAT71748425
FIAT71782216
LuK618309300
NATIONALNCK539
NK132321
SACHS3000347001
TTVTCK3539
UNIPARTGCK481AF
VALEO899060

Opinie

Opinia 
2017-12-26

Miły zakup bez żadnych problemów

    Opinia 
    2017-07-09

    Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

      Opinia 
      2017-01-06

      Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8
        1
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7