Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618303200 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATALBEA (178_) | 04/1996-12/20091.4 CAT 69KM/51KW [178 B2.016] | 04/1996-
FIATDOBLO (119) | 03/2001-1.2 (223AXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATDOBLO CARGO (223) | 11/2000-1.2 (223ZXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATPALIO (178BX) | 04/1996-1.2 60KM/44KW [178 B7.045, 178 C4.066, 188 A4.000] | 07/1997-08/2002
FIATPALIO (178BX) | 04/1996-1.2 73KM/54KW [176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000] | 06/1998-
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.2 (178DX.G1A) 73KM/54KW [178 B5.000] | 04/1996-02/2001
FIATSTRADA PICK-UP (178E) | 02/1998-1.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 04/2003-
FIATSTRADA PICK-UP (178E) | 02/1998-1.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 06/1999-

Lista zamienników

FIAT71712113
FIAT71712170
FIAT71713039
FIAT71719379
FIAT71722668
FIAT71722971
FIAT71723059
FIAT71729097
FIAT71729184
FIAT71729192
FIAT71736753
FIAT71737160
FIAT71782196
FIAT71785417
LuK618303200
TRIPLE FIVE8660000962
TRIPLE FIVERM011291A0
VALEO821246
VALEOK571S

Opinie

Opinia 
2017-07-21

super

    Opinia 
    2017-04-30

    Sklep sprzeglo.com.pl oferował najlepszą cenę na kupowany przez mnie zestaw. Przyszedł szybko i dobrze zabezpieczony.

      Opinia 
      2016-11-29

      Jakość przy niezłej cenie

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9
        1

        Podobne produkty:

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8