Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618074800 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 | 06/1971-12/19861.3 SPORT 75KM/55KW [127 A3.000] | 12/1981-05/1983
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141A_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 (146A.EG) 58KM/43KW [146 A4.048] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.0 TURBO (156D) 84KM/62KW [156 A1.000] | 03/1985-02/1989
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 AVENUE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E NAPĘD NA 4 KOŁA (156AC) 57KM/42KW [156 C.000] | 08/1989-06/1992
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 09/1992-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.3 I.E. FIRE (156AF) 72KM/53KW [146 A 5.046, 156 B.000] | 02/1989-12/1995

Lista zamienników

BORG & BECK58101050
BORG & BECKHK4817
BORG & BECKHK8269
BORG & BECKHK8461
BORG & BECKS00343A
FERODOCTK198
FIAT5881934
FIAT5888359
FIAT5888399
FIAT5890344
FIAT5890412
FIAT5890416
FIAT5890531
FIAT5890949
FIAT5892490
FIAT71782215
LANCIA5888399
LANCIA5890345
LuK618074800
NATIONALNCK127
NK132311
QUINTON HAZELLQKT353AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000218001
TTVTCK3127
UNIPARTGCK186AF
VALEO006763
VALEO801085
VALEOK276

Opinie

Opinia 
2017-10-02

Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

    Opinia 
    2017-08-22

    Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
      5
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14
      15
      16
      17
      18
      19