Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618074000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.1 (B/C371) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 03/1983-06/1986
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.2 (B/C37S) 55KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 10/1984-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C372, B/C37C) 60KM/44KW [C1J 715, C2J 730] | 03/1983-12/1988
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373) 68KM/50KW [C2J 718, C2J 757] | 03/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373) 72KM/53KW [C2J 717, C2J 755] | 05/1983-12/1985
RENAULT11 (B/C37_) | 03/1983-07/19891.4 (B/C373, B/C37R) 67KM/49KW [C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768] | 03/1983-12/1988
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C532) CAT 58KM/43KW [C3J 710] | 01/1989-04/1992
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 (B/C53P) 58KM/43KW [C2J 772] | 01/1989-12/1989
RENAULT19 I (B/C53_) | 01/1988-09/19941.4 80KM/59KW [E6J 700, E6J 701] | 01/1988-12/1992
RENAULT19 I CHAMADE (L53_) | 01/1988-12/19921.4 (L532, L53P) 58KM/43KW [C2J 772, C3J 710] | 07/1988-04/1992
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II (B/C53_) | 01/1991-06/20011.4 (B/C535) 75KM/55KW [E7J 742] | 01/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (532) 58KM/43KW [C3J 710] | 04/1992-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 (L535) 75KM/55KW [E7J 742] | 11/1993-12/1995
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 60KM/44KW [C1J 742, C2J 772, C3J 710] | 05/1992-09/1994
RENAULT19 II CHAMADE (L53_) | 04/1992-08/20031.4 78KM/57KW [E6J 700] | 10/1994-11/1995
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.1 (L421) 48KM/35KW [C1E 715, C1E 720] | 09/1981-05/1987
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.2 (L42S) 54KM/40KW [C1G 700, C1G 710] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L422, L42C) 60KM/44KW [C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730] | 12/1981-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423) 72KM/53KW [C2J 717, C2J 755] | 09/1981-12/1985
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 (L423, L42R) 67KM/49KW [C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768] | 09/1985-12/1988
RENAULT9 (L42_) | 09/1981-02/19971.4 AUTOMATIK (L423) 68KM/50KW [C2J 718, C2J 757] | 09/1981-12/1985
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S572) 60KM/44KW [E5F 710] | 05/1990-03/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S577) 54KM/40KW [C3G 720] | 01/1996-12/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 58KM/43KW [E7F 700, E7F 708 , E7F 750] | 05/1990-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.2 (B/C57R) 54KM/40KW [E7F 706 ] | 01/1991-06/1996
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 (B57J, C57J) 75KM/55KW [E7J 756, E7J 757] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) | 05/1990-09/19981.4 80KM/59KW [E7J 710 , E7J 711 ] | 01/1991-09/1998
RENAULTCLIO I NADWOZIE PEŁNE (S57_) | 01/1991-09/19981.2 54KM/40KW [C3G 720] | 06/1994-02/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.0 37KM/27KW [C1C 706] | 02/1986-05/1992
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.0 42KM/31KW [C1C 706] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.1 46KM/34KW [C1E 750] | 09/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.2 (F406, G40A) 55KM/40KW [C3G 710, C3G 712] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F402) 58KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 07/1985-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F407) CAT 58KM/43KW [C3J 700, C3J 702, C3J 760, C3J 762] | 08/1988-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40D) 79KM/58KW [E7J 728 ] | 01/1994-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 03/1986-08/1991
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 (F40U, F40V) 75KM/55KW [E7J 720, E7J 724, E7J 726, E7J 773] | 09/1991-03/1998
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 73KM/54KW [E7J 724] | 09/1991-08/1993
RENAULTRAPID NADWOZIE PEŁNE (F40_, G40_) | 07/1985-11/19981.4 80KM/59KW [E7J 773] | 05/1995-08/1997
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.0 (B/C/400) 41KM/30KW [C1C 700] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401) 46KM/34KW [C1E 750, C1E 752, C1E 754] | 10/1984-10/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.1 (B/C/401, B/C40H) 45KM/33KW [C1E 750, C1E 752, C1E 756, C1E 760] | 01/1986-03/1995
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C/407) CAT 58KM/43KW [C3J 700, C3J 702, C3J 760] | 10/1985-12/1996
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C402) 59KM/43KW [C1J 768, C1J 780] | 10/1984-06/1988
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C403) 71KM/52KW [C2J 700, C2J 780, C2J 781, C2J 788, C2J 789, C2J 798] | 10/1984-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40J) 67KM/49KW [C2J 782] | 06/1987-07/1989
RENAULTSUPER 5 (B/C40_) | 10/1984-12/19961.4 (B/C40M) 60KM/44KW [C2J 784] | 06/1987-08/1990
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C063, C064) 55KM/40KW [C3G 700, C3G 702] | 03/1993-10/1996
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 75KM/55KW [D4F 702] | 01/2001-

Lista zamienników

BORG & BECK59107350
BORG & BECKHK08051
BORG & BECKHK4815
BORG & BECKHK8051
BORG & BECKS00067C
BORG & BECKS00741E
FERODOCTK229
LAYCOCKLCK160
LAYCOCKLEK131
LuK618074000
NATIONALNCK059
NK133906
QUINTON HAZELLQKT208
QUINTON HAZELLQKT267
QUINTON HAZELLQKT267AF
RENAULT7701349766
RENAULT7701349909
RENAULT7701462088
RENAULT7701463910
RENAULT7711130002
RENAULT7711134044
SACHS1850480709
SACHS3000168001
SACHS3000351001
TRIPLE FIVE2127352
TRIPLE FIVEKK228
TRIPLE FIVEKK433
TTVTCK3059
UNIPARTGCK171AF
VALEO003433
VALEO003433K2
VALEO009302
VALEO616780
VALEO627032
VALEO801053
VALEO801108
VALEO899008

Opinie

Opinia 
2017-11-30

Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

    Opinia 
    2017-11-25

    Warto nawet trochę dopłacić do takiej jakości, jaką oferuje LUK.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
      52
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14
      15
      16
      17
      18
      19
      20
      21
      22
      23
      24
      25
      26
      27
      28
      29
      30
      31
      32
      33
      34
      35
      36
      37
      38
      39
      40
      41
      42
      43
      44
      45
      46
      47
      48
      49
      50
      51

      Podobne produkty:

      52