Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618 3028 00 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem
Występuje tylko jako zestaw

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATALBEA (178_) | 04/1996-12/20091.2 60KM/44KW [178 C4.066, 188 A4.000] | 09/2001-
FIATALBEA (178_) | 04/1996-12/20091.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 09/1998-
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.2 (178DX.G1A) 73KM/54KW [178 B5.000] | 04/1996-02/2001
FIATPALIO WEEKEND (178DX) | 04/1996-1.2 (178DYA1A) 60KM/44KW [178 C4.066, 188 A4.000] | 02/2001-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.1 54KM/40KW [187 A1.000] | 09/2003-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 09/2003-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.2 LPG 60KM/44KW [188 A4.000] | 04/2009-
FIATPANDA VAN (169) | 03/2004-1.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 09/2004-
FIATPUNTO (176) | 09/1993-09/199955 1.1 54KM/40KW [176 A6.000, 176 B2.000] | 09/1993-09/1999
FIATPUNTO (176) | 09/1993-09/199960 1.2 58KM/43KW [176 A7.000] | 01/1994-09/1999
FIATPUNTO (176) | 09/1993-09/199960 1.2 60KM/44KW [176 B1.000, 176 B4.000] | 03/1994-09/1999
FIATPUNTO (176) | 09/1993-09/199975 1.2 73KM/54KW [176 A8.000] | 10/1993-09/1999
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM/44KW [188 A4.000] | 09/1999-
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.2 NATURAL POWER 60KM/44KW [188 A4.000] | 09/2003-
FIATPUNTO KABRIOLET (176C) | 04/1994-06/200060 1.2 58KM/43KW [176 A7.000] | 04/1994-06/2000
FIATPUNTO KABRIOLET (176C) | 04/1994-06/200060 1.2 60KM/44KW [176 B1.000, 176 B4.000] | 05/1995-06/2000
FIATPUNTO VAN (176L) | 04/1996-02/20001.1 54KM/40KW [176 B2.000] | 04/1996-02/2000
FIATPUNTO VAN (188AX) | 02/2000-10/20091.2 60 60KM/44KW [188 A4.000] | 02/2000-10/2009
LANCIAY (840A) | 11/1995-09/20031.2 (840AA, 840AF1A) 60KM/44KW [188 A4.000, 840 A3.000] | 03/1996-09/2003
LANCIAYPSILON (843) | 10/2003-12/20111.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 10/2003-12/2011

Lista zamienników

BORG & BECKHK7617
BORG & BECKK1081
BORG & BECKKT7617
FIAT71714672
FIAT71716228
FIAT71718485
FIAT71719094
FIAT71719137
FIAT71719821
FIAT71722744
FIAT71722776
FIAT71734222
FIAT71734449
FIAT71739537
FIAT71739547
FIAT71744040
FIAT71752235
FIAT71752239
FIAT71782143
FIAT71782176
FIAT71782178
FIAT71782181
FIAT71785914
LANCIA71732317
LANCIA71734433
LANCIA71739590
LuK618302800
QUINTON HAZELLQKT2132AF
SACHS3000951302
VALEO821457
VALEOK678S

Opinie

Opinia 
2017-06-07

Bardzo dobre sprzęgło, myślę, że posłuży długo, bo jazda na nim to sama przyjemność.

    Opinia 
    2017-01-16

    Wyrób dobrej jakości

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
      15
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      11
      12
      13
      14

      Podobne produkty:

      15
      16
      17
      18
      19
      20