Wybierz samochód
Premium Sprzęgło kompletne LuK 618 1590 00 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATCINQUECENTO (170) | 07/1991-07/19991.1 SPORTING (170AH) 54KM/40KW [176 B2.000] | 10/1994-01/1998
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 I.E. 1.1 49KM/36KW [146 C3.000] | 06/1992-12/1993
LANCIAY (840A) | 11/1995-09/20031.1 (840AE) 54KM/40KW [176 B2.000] | 11/1995-09/2003
LANCIAY (840A) | 11/1995-09/20031.2 (840AA, 840AF1A) 60KM/44KW [188 A4.000, 840 A3.000] | 03/1996-09/2003
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 AVENUE (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995

Lista zamienników

AUTOBIANCHI5892775
BORG & BECKHK06261
BORG & BECKHK06281
BORG & BECKHK6281
BORG & BECKHK9982
BORG & BECKHK9990
BORG & BECKK1011
BORG & BECKKT6281
FERODOCTK895
FIAT5892775
FIAT71711133
FIAT71711134
FIAT71711442
FIAT71718481
FIAT71718689
FIAT71728477
FIAT71728674
FIAT71782194
FIAT71782227
FIAT71782273
FIAT71782275
FIAT71782276
FIAT71782279
FIAT71782281
FIAT71788709
LANCIA5892775
LANCIA71711442
LANCIA71716228
LAYCOCKLCK113
LuK618159000
NATIONALNCK769
NK132327
NK132328
QUINTON HAZELLQKT1470AF
QUINTON HAZELLQKT786AF
SACHS3000626001
SACHS3000626101
TRIPLE FIVEKK647
TRIPLE FIVEVCK708
TTVTCK3769
UNIPARTGCK833AF
VALEO801422
VALEOK368S
VALEOK529S
VALEOK532S

Opinie

Opinia 
2017-11-10

Mimo sporego już przebiegu od wymiany, sprzęgło LUK nadal świetnie daje radę.

    Opinia 
    2016-12-05

    Jestem zadowolony z zakupu

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8
      2
      1

      Podobne produkty:

      2
      3
      4
      5
      6
      7