Sprzęgło BLUE PRINT ADN13017 Powiększ

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Ilość zębów:18
Waga produktu:4,2 kg
Średnica wewnętrzna:125 mm
Średnica zewnętrzna:180 mm
Średnica otworu centrującego:20 mm
Składowe zestawu:BLUE PRINT ADN13117 (1 szt.), BLUE PRINT ADN13219N (1 szt.), BLUE PRINT ADN13305 (1 szt.)
Produkt zastępuje:BLUE PRINT ADN13088, BLUE PRINT ADN13078, BLUE PRINT ADN13006

Informacje o producencie

BLUE PRINT to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii, należąca do Bilstein Group. Wśród części Blue Print znajdziemy sprzęgła, koła dwumasowe oraz sztywne koła zamachowe do azjatyckich marek samochodów takich, jak Honda, Toyota, czy Hyundai. Jak wykazaly badania ekspertów innowacyjna konstrukcja części gwarantuje mniejsze zużycie paliwa w samochodach.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANALMERA I (N15) | 07/1995-07/20001.4 87KM/64KW [GA14DE] | 09/1995-07/2000
NISSANALMERA I (N15) | 07/1995-07/20001.4 GX,LX 75KM/55KW [GA14DE] | 09/1995-07/2000
NISSANALMERA I HATCHBACK (N15) | 07/1995-07/20001.4 87KM/64KW [GA14DE] | 09/1995-03/2000
NISSANALMERA I HATCHBACK (N15) | 07/1995-07/20001.4 S,GX,LX 75KM/55KW [GA14DE] | 09/1995-03/2000
NISSANCHERRY II COUPE (N10) | 08/1978-12/19821.5 69KM/51KW [E15] | 08/1981-05/1982
NISSANPRAIRIE (M10, NM10) | 12/1982-10/19881.5 S (M10) 75KM/55KW [E15S] | 01/1984-12/1987
NISSANSUNNY I (B11) | 03/1982-12/19901.5 75KM/55KW [E15S] | 03/1982-10/1986
NISSANSUNNY I COUPE (B11) | 03/1982-08/19901.5 75KM/55KW [E15S] | 03/1982-10/1986
NISSANSUNNY I TRAVELLER (B11) | 03/1982-08/19901.5 75KM/55KW [E15S] | 03/1982-10/1986
NISSANSUNNY II (N13) | 06/1986-10/19911.4 LX 75KM/55KW [GA14S] | 10/1988-08/1991
NISSANSUNNY II HATCHBACK (N13) | 06/1986-09/19911.4 LX 75KM/55KW [GA14S] | 01/1989-08/1991
NISSANSUNNY III (N14) | 05/1990-12/19961.4 I 16V 87KM/64KW [GA14DE] | 10/1990-06/1995
NISSANSUNNY III (N14) | 05/1990-12/19961.4 I 75KM/55KW [GA14DE, GA14DS] | 10/1990-05/1995
NISSANSUNNY III HATCHBACK (N14) | 10/1990-07/19951.4 I 75KM/55KW [GA14DE, GA14DS] | 10/1990-05/1995
NISSANSUNNY III LIFTBACK (N14) | 10/1990-10/19951.4 I 16V 87KM/64KW [GA14DE] | 10/1990-06/1995
NISSANSUNNY III LIFTBACK (N14) | 10/1990-10/19951.4 I 75KM/55KW [GA14DE, GA14DS] | 10/1990-05/1995

Lista zamienników

---20113010
---20113078
---20113086
---20113095
---20113100
---20113101
---20113103
---20113164
---20113183
AISINKN025A
AISINKN102
AISINKN151
AISINKN174R
ASHIKA92011013
ASHIKA92011016
ASHIKA92011031
ASHIKA92011033
ASHIKA9201104
ASHIKA92011041
ASHIKA92011048
ASHIKA9201119
ASHIKA9201196
BLUE PRINTADN13006
BLUE PRINTADN130156
BLUE PRINTADN130162
BLUE PRINTADN13017
BLUE PRINTADN130172
BLUE PRINTADN130173
BLUE PRINTADN130174
BLUE PRINTADN130175
BLUE PRINTADN130176
BLUE PRINTADN130177
BLUE PRINTADN130178
BLUE PRINTADN130179
BLUE PRINTADN130193C
BLUE PRINTADN130257
BLUE PRINTADN13078
BLUE PRINTADN13088
BORG & BECKHK2020
BORG & BECKHK2096
BORG & BECKHK2142
BORG & BECKHK6265
BORG & BECKHK7784
BORG & BECKHK7786
BORG & BECKHK8367
COMLINECNS41025D
EXEDYNSK2003
EXEDYNSK2103
EXEDYNSK2134TF
EXEDYNSK2161
EXEDYNSK2163
EXEDYNSS2206
EXEDYNSS2207
EXEDYRNK2056
EXEDYRNK2062
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001016
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001146
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001159
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2001234
JAPANPARTSKF1013
JAPANPARTSKF1016
JAPANPARTSKF1031
JAPANPARTSKF1033
JAPANPARTSKF104
JAPANPARTSKF1041
JAPANPARTSKF1048
JAPANPARTSKF119
JAPANPARTSKF196
JAPKO921013
JAPKO921016
JAPKO921031
JAPKO921033
JAPKO92104
JAPKO921041
JAPKO921048
JAPKO92119
JAPKO92196
KAMOKAKC087
KAVO PARTSCP2030
KAVO PARTSCP2075
KAVO PARTSCP2084
KAVO PARTSCP2087
KAVO PARTSCP2125
KEY PARTSKC6265
KLAXCAR FRANCE30009z
LuK619029760
LYNXautoCL1054
MAPCO10103
MAXGEAR615020
MOTAQUIPVCK142
MOTAQUIPVCU511
NIPPARTSJ2001016
NIPPARTSJ2001049
NIPPARTSJ2001110
NIPPARTSJ2001146
NIPPARTSJ2001159
NIPPARTSJ2001163
NIPPARTSN2001172
NIPPARTSN2001176
NIPPARTSN2011015
NISSAN301000M000
NISSAN301000M000S5
NISSAN3021058C06
NISSAN3021058C06S1
NISSAN3050281N05
NISSAN3050281N05S4
NK132250
NPSN200N16
NPSN200N180
NPSN200N66
NPSN200N86
OPEN PARTSCLK907403
PROCODIS FRANCEKTE173
PROCODIS FRANCEKTE603
PROCODIS FRANCEKTE613
QUINTON HAZELLQKT1792AF
QUINTON HAZELLQKT222AF
QUINTON HAZELLQKT2478AF
sbs1201132250
STELLOX0701012SX
STELLOX0701093SX
STELLOX0701114SX
STELLOX0701251SX
VALEO009249
VALEO801996
VALEO821183
VALEO826442

Opinie

Opinia 
2017-12-18

Najlepszy wybór.

    Opinia 
    2017-09-10

    Pasuje bez zarzutu

      Opinia 
      2017-06-12

      Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        1

        Podobne produkty:

        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10