Premium Koło dwumasowe OPEL 616040 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Informacja:Dla pojazdów z manualną skrzynią biegów
Informacja:Dla silników z kołem dwumasowym
Informacja:Bez zestawu śrubowego
Mocowane na [ilość śrub]:6

Informacje o producencie

Oryginalne części OPEL. W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz oryginalne części do samochodów Opel. Są to części jakości OE, czyli takie gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość. Największymi zaletami oryginalnych części Opel jest to, że są one identyczne jak te, które znajdują się w naprawianym aucie, stąd nie ma możliwości, że wymieniany element nie będzie pasował. Poza tym należy wspomnieć o jakości – oryginalne części Opel są bardziej trwałe od tańszych zamienników, dlatego kupujący ma pewność, że problem z autem nie powróci przez długi czas. W tym przypadku można z całą pewnością stwierdzić, że wyższa cena przekłada się na lepszą jakość.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATGRANDE PUNTO (199_) | 10/2005-1.9 D MULTIJET 116KM/85KW [939 A7.000] | 06/2006-12/2009
FIATGRANDE PUNTO (199_) | 10/2005-1.9 D MULTIJET 120KM/88KW [939 A1.000] | 10/2005-
FIATGRANDE PUNTO (199_) | 10/2005-1.9 D MULTIJET 130KM/96KW [199 A5.000] | 10/2005-
FIATSEDICI (FY_) | 06/2006-10/20141.9 D MULTIJET 120KM/88KW [D19AA] | 06/2006-10/2011
FIATSEDICI (FY_) | 06/2006-10/20141.9 D MULTIJET 4X4 120KM/88KW [D19AA] | 06/2006-10/2011
OPELASTRA H (A04) | 01/2004-05/20141.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 09/2005-10/2010
OPELASTRA H (A04) | 01/2004-05/20141.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 06/2004-10/2010
OPELASTRA H (A04) | 01/2004-05/20141.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 09/2004-10/2010
OPELASTRA H (A04) | 01/2004-05/20141.9 CDTI 16V 120KM/88KW [Z 19 DTJ] | 04/2004-10/2010
OPELASTRA H GTC (L08) | 03/2005-10/20101.9 CDTI 101KM/74KW [Z 19 DTL] | 01/2006-10/2010
OPELASTRA H GTC (L08) | 03/2005-10/20101.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 09/2005-10/2010
OPELASTRA H GTC (L08) | 03/2005-10/20101.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 03/2005-10/2010
OPELASTRA H GTC (L08) | 03/2005-10/20101.9 CDTI 16V 120KM/88KW [Z 19 DTJ] | 03/2005-10/2010
OPELASTRA H KOMBI (A04) | 08/2004-05/20141.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 09/2005-10/2010
OPELASTRA H KOMBI (A04) | 08/2004-05/20141.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 09/2005-10/2010
OPELASTRA H KOMBI (A04) | 08/2004-05/20141.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 09/2004-10/2010
OPELASTRA H KOMBI (A04) | 08/2004-05/20141.9 CDTI 16V 120KM/88KW [Z 19 DTJ] | 08/2004-10/2010
OPELASTRA H NADWOZIE PEŁNE (L70) | 02/2004-12/20131.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 09/2005-10/2010
OPELASTRA H NADWOZIE PEŁNE (L70) | 02/2004-12/20131.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 09/2004-10/2010
OPELASTRA H NADWOZIE PEŁNE (L70) | 02/2004-12/20131.9 CDTI 16V 120KM/88KW [Z 19 DTJ] | 08/2004-10/2010
OPELASTRA H TWINTOP (A04) | 09/2005-10/20101.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 09/2005-10/2010
OPELSIGNUM (Z03) | 05/2003-1.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 08/2005-
OPELSIGNUM (Z03) | 05/2003-1.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 04/2004-
OPELSIGNUM (Z03) | 05/2003-1.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 04/2004-
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-1.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 10/2005-
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-1.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 04/2004-01/2009
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-1.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 04/2004-
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-1.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 10/2005-
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-1.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 04/2004-01/2009
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-1.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 04/2004-
OPELVECTRA C KOMBI (Z02) | 10/2003-1.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 10/2005-
OPELVECTRA C KOMBI (Z02) | 10/2003-1.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 04/2004-01/2009
OPELVECTRA C KOMBI (Z02) | 10/2003-1.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 04/2004-
OPELZAFIRA B (A05) | 07/2005-1.9 CDTI 100KM/74KW [Z 19 DTL] | 07/2005-
OPELZAFIRA B (A05) | 07/2005-1.9 CDTI 120KM/88KW [Z 19 DT] | 07/2005-
OPELZAFIRA B (A05) | 07/2005-1.9 CDTI 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 07/2005-
SAAB9-3 (YS3F) | 09/2002-02/20151.9 TID 120KM/88KW [Z 19 DT] | 09/2004-02/2015
SAAB9-3 (YS3F) | 09/2002-02/20151.9 TID 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 09/2004-02/2015
SAAB9-3 KABRIOLET (YS3F) | 08/2003-02/20151.9 TID 120KM/88KW [Z 19 DT] | 09/2004-02/2015
SAAB9-3 KABRIOLET (YS3F) | 08/2003-02/20151.9 TID 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 01/2006-02/2015
SAAB9-3 KOMBI (YS3F) | 03/2005-02/20151.9 TID 120KM/88KW [Z 19 DT] | 03/2005-02/2015
SAAB9-3 KOMBI (YS3F) | 03/2005-02/20151.9 TID 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 03/2005-02/2015
SAAB9-5 (YS3E) | 09/1997-12/20091.9 TID 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 01/2006-12/2009
SAAB9-5 KOMBI (YS3E) | 10/1998-12/20091.9 TID 150KM/110KW [Z 19 DTH] | 01/2006-12/2009
SUZUKISX4 (EY, GY) | 06/2006-1.9 DDIS (RW 419D) 120KM/88KW [D19AA] | 06/2006-
SUZUKISX4 (EY, GY) | 06/2006-1.9 DDIS 4X4 (RW 419D) 120KM/88KW [D19AA] | 06/2006-

Lista zamienników

FIAT55217625
FIAT55354215
LuK415024110
OPEL093178364
OPEL55570197
OPEL616040
OPEL616235
OPEL93178364
OPEL93184878
SAAB93178364
SAAB93185496
SUZUKI1262179J51
TRIPLE FIVE902428206
TRIPLE FIVE902428213
TRIPLE FIVE902428215
TRIPLE FIVEL09024028206
TRIPLE FIVEL09024028213
TRIPLE FIVEL09024028215
TRIPLE FIVESZ010321A0
VAUXHALL93184878
VAUXHALL93185496

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płatność i wysyłka


Przelewy 24

Przelew bankowy

Pobranie
GRATIS!
Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

Odbierz osobiście w Warszawie



Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

Wysyłka za granicę

Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

Możesz nam zaufać

Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2
1

Podobne produkty:

2
3
4
5
6
7
8
9
10