Premium Koło dwumasowe LuK 415023410 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Typ skrzyni biegów:Manualna
Typ koła zamachowego:Dwumasowe koło zamachowe
Informacja:Bez zestawu śrubowego
Mocowane na [ilość śrub]:8
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:18 °
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:7 zębów
Maksymalny dopuszczalny luz krawędziowy:2,9 mm

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELSIGNUM (Z03) | 05/2003-2.0 TURBO 175KM/129KW [Z 20 NET] | 05/2003-
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-2.0 16V TURBO 175KM/129KW [Z 20 NET] | 03/2003-
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-2.0 16V TURBO 175KM/129KW [Z 20 NET] | 03/2003-
OPELVECTRA C KOMBI (Z02) | 10/2003-2.0 TURBO 175KM/129KW [Z 20 NET] | 10/2003-
SAAB9-3 (YS3F) | 09/2002-02/20151,8T 150KM/110KW [B207E] | 09/2002-02/2015
SAAB9-3 (YS3F) | 09/2002-02/20152.0 T 175KM/129KW [B207L] | 09/2002-02/2015
SAAB9-3 KABRIOLET (YS3F) | 08/2003-02/20151,8T 150KM/110KW [B207E] | 08/2003-02/2015
SAAB9-3 KABRIOLET (YS3F) | 08/2003-02/20152.0 T 175KM/129KW [B207L] | 08/2003-02/2015
SAAB9-3 KOMBI (YS3F) | 03/2005-02/20151.8T 2.0 150KM/110KW [B207E] | 03/2005-02/2015
SAAB9-3 KOMBI (YS3F) | 03/2005-02/20152.0 T 150KM/110KW [B207E] | 03/2005-02/2015
SAAB9-3 KOMBI (YS3F) | 03/2005-02/20152.0 T 175KM/129KW [B207L] | 03/2005-02/2015

Lista zamienników

LuK415023410
OPEL55557312
OPEL55576199
OPEL5616004
OPEL616036
OPEL93176915
OPEL93184589
SAAB93184589
TRIPLE FIVE902419706
TRIPLE FIVE902419707
TRIPLE FIVE902419712
TRIPLE FIVEL09024019712
TRIPLE FIVEL09H240G0600

Opinie

Opinia 
2018-02-19

Dobry i atrakcyjny cenowo artykuł

    Opinia 
    2018-02-12

    Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

      Opinia 
      2018-02-08

      Znacznie taniej niż w serwisie, a jakość wzorowa

        Opinia 
        2017-07-24

        Atrakcyjna cena, dobra jakość, miła obsługa.

          Opinia 
          2016-10-05

          W porządku.

            Napisz opinię

            Płatność i wysyłka


            Przelewy 24

            Przelew bankowy

            Pobranie
            GRATIS!
            Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

            Odbierz osobiście w Warszawie



            Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

            UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

            Wysyłka za granicę

            Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
            Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
            Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

            Możesz nam zaufać

            Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
            3
            1
            2

            Podobne produkty:

            3
            4
            5
            6
            7
            8
            9
            10