KOŁO DWUMASOWE VOLKSWAGEN POLO

Logo VWWybierz silnik VW POLO:

Zobaczy ceny dwumas do VW Polo

Koło dwumasowe VW Polo III Liftback

(6N2) produkowany: (1999-2001)
Koło dwumasowe VW Polo III Liftback

Koło dwumasowe VW Polo III Kombi

(6V5) produkowany: (1997-2001)
Koło dwumasowe VW Polo III Kombi

Koło dwumasowe VW Polo III Liftback

(6N1) produkowany: (1994-1999)
Koło dwumasowe VW Polo III Liftback

Koło dwumasowe VW Polo III Dostawczy

(6NF) produkowany: (1994-1999)
Koło dwumasowe VW Polo III DostawczySprzęgło dwumasowe VW Polo

Na przestrzeni lat Volkswagen Polo zasłużył w zupełności na miano motoryzacyjnej legendy. Od momentu wprowadzenie na rynek tego auta, koncern VAG konsekwentnie kreował Polo na nieco mniejszego Golfa, służącego do dojazdów na krótsze dystanse - także w mieście. Gama jednostek napędowych w niemal wszystkich 6 generacjach Polo odpowiadała tej z Golfa, różnicą było zrezygnowanie z zastosowania większych silników, a w ich miejsce zamontowanie mniejszych motorów, które były zbyt słabe do rozpędzania większego brata Polo. Warto jednak zauważyć, iż ostatnia generacja Polo rozmiarami, jak i stylistyką jest bardzo podobna do dawnych... VW Golfów. Można więc zauważyć, jak przenikają się te dwa modele niezwykle popularnych pojazdów.

Kompaktowe rozmiary i doskonała ergonomia zachwycają od lat każdego, kto choć na chwilę miał okazję przejechać się VW Polo. Dla osób godzących się na zrezygnowanie z części wyposażenia VW przygotował Skodę Fabię, dzielącą z małym VW wiele podzespołów.

Objawy zużycia koła dwumasowego w VW Polo

VW Polo to auto bardzo intensywnie eksploatowane w wielu ciężkich dla każdego pojazdu miejscach - miastach czy okolicach pozamiejskich. Warto więc zwrócić uwagę na stopień zużycia koła dwumasowego - jeżeli postojowi na biegu jałowym towarzyszą zwiększone wibracje przenoszone na nadwozie, jest to znak, że należy oddać auto do mechanika. Innym niepokojącym zjawiskiem może być stukanie dobiegające z okolic silnika oraz charakterystyczne szarpanie podczas zmiany biegów.

Ceny dwumasy do VW Polo

VW Polo III w wersji 64 1.9 D 64KM jest autem tanim w utrzymaniu. Przybliżony koszt koła dwumasowego w naszym sklepie to około 1170 złotych za produkt marki LuK lub około 1880 za model przygotowany przez firmę SACHS. Nieco tańsze są dwumasy do Polo IV 1.9 TDI 101KM, które rozpoczynają się od kwot rzędu 900 złotych za produkty marek VALEO lub SACHS. Identyczny przedział cenowy charakteryzuje podzespoły dla Polo V 1.6 TDI 90KM - około 920 złotych za koło dwumasowe SACHS.

VW Polo - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Aby oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, nasz sklep przygotował dla Ciebie doskonałą ofertę, składającą się z zestawu koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. W takim zestawie poszczególne podzespoły są znacznie tańsze, niż w przypadku zakupu ich pojedynczo, to także tylko jeden koszt usługi ich montażu przez mechanika. Nie ma więc konieczności wymiany czegokolwiek w przyszłości, co zapewnia nam długie lata bezproblemowej eksploatacji.

Sprzęgło dwumasowe do Polo

Koła dwumasowe i sztywne do VW Polo z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VW POLOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.