KOŁO DWUMASOWE VOLKSWAGEN GOLF SPORTSVAN

Logo VWWybierz silnik VW GOLF SPORTSVAN:

Zobaczy ceny dwumas do VW Golfa Sportsvan
Sprzęgło dwumasowe VW Golf Sportsvan

Pomimo swojej nieco mylącej nazwy, Volkswagen Golf Sportsvan nie ma zbyt wiele wspólnego ani ze sportem, ani z... Golfem. Zastosowana płyta podłogowa pochodzi bowiem częściowo z VW Golfa Plusa, nieco wyższego wariantu tego popularnego kompaktu. Gwarantuje to bardzo dużą ilość miejsca zarówno na nogi pasażerów, jak i głowy.

Paleta zastosowanych jednostek napędowych także nie jest spokrewniona z Golfem, lecz bardziej z VW Polo. Otwiera ją trzycylindrowy motor 1.0 TSI BlueMotion o mocy 115 koni mechanicznych, zaś zamyka 150 konne 1.4 TSI BlueMotion. Wśród motorów wysokoprężnych możemy znaleźć także znane z całego koncernu VAG 1.6 TDI oraz 2.0 TDI. Golf Sportsvan oferuje duże pokłady komfortu oraz nowoczesnych rozwiązań, czego przyczyną jest w głównej mierze krótki staż na rynku - auto zostało wprowadzone zaledwie w 2014 roku.

Objawy zużycia koła dwumasowego w VW Golfie Sportsvan

Pomimo krótkiego czasu, jaki upłynął momentu premiery, posiadacze Golfa Sportsvana już teraz potwierdzają, że cierpi on na pewne problemy z kołem dwumasowym. Warto więc zwracać uwagę na podwyższony poziom wibracji przenoszony na nadwozie, zwłaszcza podczas postoju na biegu jałowym. Innym podejrzanym symptomem może być szarpanie podczas ruszania z miejsca oraz stukanie dochodzące spod maski - w przypadku wystąpienia któregokolwiek z powyższych należy udać się do mechanika.

Ceny dwumasy do VW Golfa Sportsvan

Koło duwmasowe do Sportsvana 1.2 TSI 110KM z automatyczną skrzynią DSG to wydatek około 1400 złotych za produkt marki LuK oraz około 1430 za wariant przygotowany przez SACHS. Golf Sportsvan w wersji 1.6 TDI 110KM jest bardzo podobny jeżeli chodzi o koszty utrzymania. Dwumasa LuK to wydatek około 1480 złotych, średnio o 10 zł droższy jest zaś wariant od firmy SACHS.

VW Golf Sportsvan - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie znajdziesz kompletny zestaw, składający się z koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem do Twojego VW Golfa Sportsvana. Jest to bardzo opłacalny wybór, ponieważ wszystkie elementy w pakiecie wychodzą znacznie taniej niż kupowane pojedynczo. To także konieczność oddania auta do warsztatu mechanicznego tylko raz, wymienione zostaje zaś wszystko - elementy są więc w jednakowym wieku, co przyczynia się do znacznego wydłużenia żywotności całego układu. Unikamy sytuacji w której stare podzespoły negatywnie wpływają na nowe, niedawno wymienione. Gwarantuje to wiele lat bezproblemowej eksploatacji, a przy okazji sprawia, że nie musimy przepłacać za kilka wizyt u mechanika.

Sprzęgło dwumasowe do Golfa Sportsvan

Koła dwumasowe do VW Golfa Sportsvan z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VW GOLF SPORTSVANZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.