VOLVO XC60 KOŁO DWUMASOWE

Logo VOLVOWybierz silnik VOLVO XC60:

Zobaczy ceny dwumas do Volvo XC60
Sprzęgło dwumasowe Volvo XC60

Volvo XC60 to stosunkowo nowy model, wprowadzony w 2008 roku. Nowoczesny, lecz jednocześnie okraszony minimalistycznym, skandynawskim designem model XC60 pokazuje, że w świecie SUV-ów wciąż jest miejsce na innowacje. Volvo konsekwentnie wprowadza do swojej oferty coraz większą ilość podwyższanych pojazdów. Przejawem tego zjawiska jest fakt, że W 2017 roku nastąpiła zmiana generacji tego średniej wielkości SUV-a szwedzkiego producenta, przy okazji której zaprezentowano jeszcze mniejszy model - XC40. Paleta jednostek napędowych XC60 nie jest pozbawiona niespodzianek - możliwe jest ono bowiem do kupienia nie tylko z silnikami o czterech cylindrach, lecz również sześciu a nawet... pięciu. Ta zapomniana nieco konfiguracja jest czymś, z czego słynęło Volvo w okolicach lat 90. Niestety, XC60 II pozbawione jest takich motorów - jak do tej pory zapowiedziano wyłącznie konstrukcje typu R4.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Volvo XC60

Wprowadzone na rynek zaledwie dekadę temu XC60 jest obiektem dokładnych obserwacji, zarówno przeprowadzanych przez mechaników, jak i zwykłych użytkowników. Niestety, pewne jest jedno - koło dwumasowe zużywa się w nim jak w każdym innym SUV-ie, a więc dosyć szybko. Warto zwracać więc uwagę (zwłaszcza przy dużym przebiegu) na drgania podczas postoju na biegu jałowym, a także wszelkiego rodzaju stukanie dochodzące spod maski. Nie bez znaczenia jest również szarpanie podczas zmiany biegów i ruszania z miejsca - są to objawy zużytej dwumasy.

Ceny dwumasy do Volvo XC60

Ceny koła dwumasowego do Volvo XC60 D3 / D4 163KM kształtują się na poziomie mniej więcej 2400 złotych - producentem jest firma LuK. W przypadku XC60 2.4 D 175KM mamy wybór pomiędzy dwoma markami - SACHS, kosztujące około 2080 złotych, oraz Luk, droższe o około 100 złotych. Kwota jaką przyjdzie nam za nie zapłacić to granice 2180 złotych. Ceny te są identyczne także dla wersji D5 AWD 205KM.

Volvo XC60 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie kupisz kompletny zestaw dla Twojego XC60, składający się zarówno ze sprzęgła, jak i koła dwumasowego. Taki zestaw to gwarancja najniższej ceny - w zestawie poszczególne elementy wychodzą bowiem znacznie taniej, niż w przypadku kupna ich pojedynczo. To także doskonała okazja, by wymienić wszystko podczas tylko jednej wizyty w zakładzie mechanicznym - oszczędzamy czas oraz pieniądze wydane na koszt usługi wymiany. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wszystkie elementy są w jednym wieku, zużywają się więc równomiernie - wpływa to na żywotność i bezproblemową eksploatację.

Sprzęgło dwumasowe do Volvo XC60

Koła dwumasowe i sztywne do Volvo XC60 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VOLVO XC60  <<     XC60   >>    XC70