KOŁO DWUMASOWE VOLVO XC60

Logo VOLVOWybierz silnik VOLVO XC60:

Zobaczy ceny dwumas do Volvo XC60
Sprzęgło dwumasowe Volvo XC60

Volvo XC60 to stosunkowo nowy model, wprowadzony w 2008 roku. Nowoczesny, lecz jednocześnie okraszony minimalistycznym, skandynawskim designem model XC60 pokazuje, że w świecie SUV-ów wciąż jest miejsce na innowacje. Volvo konsekwentnie wprowadza do swojej oferty coraz większą ilość podwyższanych pojazdów. Przejawem tego zjawiska jest fakt, że W 2017 roku nastąpiła zmiana generacji tego średniej wielkości SUV-a szwedzkiego producenta, przy okazji której zaprezentowano jeszcze mniejszy model - XC40. Paleta jednostek napędowych XC60 nie jest pozbawiona niespodzianek - możliwe jest ono bowiem do kupienia nie tylko z silnikami o czterech cylindrach, lecz również sześciu a nawet... pięciu. Ta zapomniana nieco konfiguracja jest czymś, z czego słynęło Volvo w okolicach lat 90. Niestety, XC60 II pozbawione jest takich motorów - jak do tej pory zapowiedziano wyłącznie konstrukcje typu R4.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Volvo XC60

Wprowadzone na rynek zaledwie dekadę temu XC60 jest obiektem dokładnych obserwacji, zarówno przeprowadzanych przez mechaników, jak i zwykłych użytkowników. Niestety, pewne jest jedno - koło dwumasowe zużywa się w nim jak w każdym innym SUV-ie, a więc dosyć szybko. Warto zwracać więc uwagę (zwłaszcza przy dużym przebiegu) na drgania podczas postoju na biegu jałowym, a także wszelkiego rodzaju stukanie dochodzące spod maski. Nie bez znaczenia jest również szarpanie podczas zmiany biegów i ruszania z miejsca - są to objawy zużytej dwumasy.

Ceny dwumasy do Volvo XC60

Ceny koła dwumasowego do Volvo XC60 D3 / D4 163KM kształtują się na poziomie mniej więcej 2400 złotych - producentem jest firma LuK. W przypadku XC60 2.4 D 175KM mamy wybór pomiędzy dwoma markami - SACHS, kosztujące około 2080 złotych, oraz Luk, droższe o około 100 złotych. Kwota jaką przyjdzie nam za nie zapłacić to granice 2180 złotych. Ceny te są identyczne także dla wersji D5 AWD 205KM.

Volvo XC60 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie kupisz kompletny zestaw dla Twojego XC60, składający się zarówno ze sprzęgła, jak i koła dwumasowego. Taki zestaw to gwarancja najniższej ceny - w zestawie poszczególne elementy wychodzą bowiem znacznie taniej, niż w przypadku kupna ich pojedynczo. To także doskonała okazja, by wymienić wszystko podczas tylko jednej wizyty w zakładzie mechanicznym - oszczędzamy czas oraz pieniądze wydane na koszt usługi wymiany. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wszystkie elementy są w jednym wieku, zużywają się więc równomiernie - wpływa to na żywotność i bezproblemową eksploatację.

Sprzęgło dwumasowe do Volvo XC60

Koła dwumasowe i sztywne do Volvo XC60 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VOLVO XC60Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.