KOŁO DWUMASOWE VOLVO V40

Logo VOLVOWybierz silnik VOLVO V40:

Zobaczy ceny dwumas do Volvo V40
Na początku należy wspomnieć o tym, że chociaż powszechnie przyjęło się, że obecnie produkowane V40 jest drugą generacją tego modelu, to nie ma on za wiele wspólnego z pierwszą generacją modelu, produkowaną w latach 1995-2004. Nowe Volvo V40 jest bowiem pierwszym w historii hatchbackiem marki Volvo. Samochód jest pięciodrzwiowy i należy do klasy C. Powiązanie z "pierwszą generacją" wynika z tego, że wraz debiutem tego modelu, marka Volvo zmieniła swoje nazewnictwo i litera V, która kiedyś określała modele na nadwoziu kombi, aktualnie oznacza nadwozie typu hatchback. Nowa generacja tego modelu weszła w miejsce Volvo S40/V50 i jest produkowana od 2012 roku. W porównaniu do starszych samochodów Volvo, ma zdecydowanie mniej kanciasty kształt i zdaje się podążać za ogólnoświatowymi trendami, jeśli chodzi o wygląd samochodu.

"Pierwsza generacja" z kolei to typowe Volvo - kanciaste, solidne auto, które może nie specjalnie się wyróżnia, lecz daje duży komfort w podróży i prowadzeniu.

Volvo V40 - objawy zużycia koła dwumasowego.

Są różne objawy zużycia dwumasy w samochodzie. Kierowcy najczęściej wspominają o takich, jak dziwne dźwięki, przy odapalaniu czy gaszeniu silnika, badź te dobiegające ze skrzyni biegów, podczas pracy silnika na biegu jałowym, szarpanie i głośnie uderzenia, słyszalne przy przyśpieszaniu z niskich prędkości obrotowych, wibracje przenoszone na karoserie pojazdu czy dragania pedału sprzegła. Jeśli w naszym V40 pojawiają się dwa czy trzy z wymienionych objawów, konieczna jest wizyta u mechanika.

Volvo V40 - ceny dwumasy.

Ceny koła dwumasowego do Volvo V40 są różne. Wiele zależy od "generacji" silnika i tym podobnych. Najczęściej ceny mieszczą się w granicach od 1000 złotych, do nawet 2500 złotych za sztukę. W naszym sklepie dostępne są również całe zestawy dwumasy ze sprzęgłem.

Volvo V40 - zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym.

Wspomniany wcześniej cały zestaw sprzęgła z dwumasą, jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli kierowca planuje wymianę dwumasy w swoim samochodzie. Zakup całego zestawu jest znacznie tańszy, niż każdej części i elementu osobno. Oszczędza to też czas kierowcy, który nie musi latać po sklepach i szukać kolejnych części do swojego samochodu. Nie wspominając już o samej wymianie do której dochodzi raz, a co za tym idzie, nasz klient płaci raz za wymianę i nie musi bać się awarii przez wiele kilometrów. Podsumowując: zakup całego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym to najlepsza i najbardziej ekonomiczna opcja dla kierowcy.


Sprzęgło dwumasowe do Volvo V40

Koła dwumasowe i sztywne do Volvo V40 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VOLVO V40Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.