VOLVO V40 KOŁO DWUMASOWE

Logo VOLVOWybierz silnik VOLVO V40:

Zobaczy ceny dwumas do Volvo V40
Na początku należy wspomnieć o tym, że chociaż powszechnie przyjęło się, że obecnie produkowane V40 jest drugą generacją tego modelu, to nie ma on za wiele wspólnego z pierwszą generacją modelu, produkowaną w latach 1995-2004. Nowe Volvo V40 jest bowiem pierwszym w historii hatchbackiem marki Volvo. Samochód jest pięciodrzwiowy i należy do klasy C. Powiązanie z "pierwszą generacją" wynika z tego, że wraz debiutem tego modelu, marka Volvo zmieniła swoje nazewnictwo i litera V, która kiedyś określała modele na nadwoziu kombi, aktualnie oznacza nadwozie typu hatchback. Nowa generacja tego modelu weszła w miejsce Volvo S40/V50 i jest produkowana od 2012 roku. W porównaniu do starszych samochodów Volvo, ma zdecydowanie mniej kanciasty kształt i zdaje się podążać za ogólnoświatowymi trendami, jeśli chodzi o wygląd samochodu.

"Pierwsza generacja" z kolei to typowe Volvo - kanciaste, solidne auto, które może nie specjalnie się wyróżnia, lecz daje duży komfort w podróży i prowadzeniu.

Volvo V40 - objawy zużycia koła dwumasowego.

Są różne objawy zużycia dwumasy w samochodzie. Kierowcy najczęściej wspominają o takich, jak dziwne dźwięki, przy odapalaniu czy gaszeniu silnika, badź te dobiegające ze skrzyni biegów, podczas pracy silnika na biegu jałowym, szarpanie i głośnie uderzenia, słyszalne przy przyśpieszaniu z niskich prędkości obrotowych, wibracje przenoszone na karoserie pojazdu czy dragania pedału sprzegła. Jeśli w naszym V40 pojawiają się dwa czy trzy z wymienionych objawów, konieczna jest wizyta u mechanika.

Volvo V40 - ceny dwumasy.

Ceny koła dwumasowego do Volvo V40 są różne. Wiele zależy od "generacji" silnika i tym podobnych. Najczęściej ceny mieszczą się w granicach od 1000 złotych, do nawet 2500 złotych za sztukę. W naszym sklepie dostępne są również całe zestawy dwumasy ze sprzęgłem.

Volvo V40 - zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym.

Wspomniany wcześniej cały zestaw sprzęgła z dwumasą, jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli kierowca planuje wymianę dwumasy w swoim samochodzie. Zakup całego zestawu jest znacznie tańszy, niż każdej części i elementu osobno. Oszczędza to też czas kierowcy, który nie musi latać po sklepach i szukać kolejnych części do swojego samochodu. Nie wspominając już o samej wymianie do której dochodzi raz, a co za tym idzie, nasz klient płaci raz za wymianę i nie musi bać się awarii przez wiele kilometrów. Podsumowując: zakup całego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym to najlepsza i najbardziej ekonomiczna opcja dla kierowcy.


Sprzęgło dwumasowe do Volvo V40

Koła dwumasowe i sztywne do Volvo V40 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do VOLVO V40  <<     V40   >>    V50