TOYOTA COROLLA VERSO KOŁO DWUMASOWE

Logo TOYOTAWybierz silnik TOYOTA COROLLA Verso:

Zobaczy ceny dwumas do Toyoty Corolli Verso
Sprzęgło dwumasowe do Corolli Verso

Toyota to jeden z najpopularniejszych koncernów samochodowych na świecie. Firma powstała w Japonii w roku 1937 i aż do dziś wiedzie prym na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Jednym z czołowych modeli koncernu jest Toyota Corolla, która cieszy się nieprawdopodobną popularnością już od roku 1966. Dzięki niezawodności i niepowtarzalnemu stylowi pojazd ten przez wiele lat uznawany był za najlepiej sprzedające się auto świata, co odbiło się silnym echem także w naszym kraju.

Objawy zużycia koła dwumasowego - Toyota Corolla

Zużycie koła dwumasowego to powszechny problem, który nie omija nawet najbardziej niezawodnych aut. Niemalże każda ruchoma część mechanizmu biegowego ulega powolnemu zużyciu, na co jedynym sposobem jest dokonywanie adekwatnych napraw. Skąd możesz jednak dowiedzieć się, że dwumasa w Twojej Toyocie Corolli zaczęła się zużywać? Problemowi temu z reguły towarzyszą symptomy takie jak:

  • dziwne odgłosy towarzyszące włączaniu i wyłączaniu silnika oraz jeździe na jałowym biegu 
  • uderzenia oraz szarpanie występujące podczas przyspieszania, głównie z niskich prędkości obrotowych
  • wibracje wyczuwalne na pedale sprzęgła 
  • wibracje podobne do powodowanych przez mocne głośniki basowe rozprzestrzeniające się po karoserii auta

Tego typu objawów pod żadnym warunkiem nie powinno się lekceważyć. Jeśli występują one także w Twoim aucie, koniecznie udaj się do mechanika. Pamiętaj jednak, że dokonanie odpowiednich napraw będzie jednak wiązało się z zakupem nowych części. Na jakie wydatki powinieneś się przygotować?

Ceny dwumasy do Toyoty Corolii

Planując zakup koła dwumasowego do Toyoty Corolli musisz zdawać sobie sprawę z różnorodności dostępnych wariantów. Dla przykładu możesz zdecydować się na wybór pełnego kompletu, zawierającego sprzęgło wraz z dwumasą. Taki zakup wyniesie Cię od od 600 do 1000 zł. Sprzęgło oraz koło dwumasowe możesz oczywiście nabyć oddzielnie, co będzie kosztowało Cię kolejno 200-400 zł oraz 700-1400 zł. 

Toyota Corolla - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Zdecydowanie najlepszym wyborem w przypadku usterki koła dwumasowego jest zakup pełnego zestawu, zawierającego sprzęgło, dwumasę oraz wszystkie inne konieczne elementy. Tak jak zaznaczono w powyższym śródtytule, pełne komplety części dostępne są także dla Toyoty Corolii i - choć rozwiązanie to nie należy do najtańszych - jest to zdecydowanie najbardziej opłacalna ze wszystkich opcji. Dzięki jednorazowej wymianie zużytych elementów oszczędzasz nie tylko na ich zakupie, lecz także na kosztach pracy wykonywanej przez mechanika. Co więcej, zastosowanie pełnego zestawu zminimalizujesz ryzyko wystąpienia podobnych usterek tego typu przez kolejne lata. Szerokiej drogi!

Koła dwumasowe do Toyoty Corolli Verso z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do TOYOTA COROLLA VersoCOROLLA  <<     COROLLA Verso   >>