KOŁO DWUMASOWE DO SUZUKI

Logo SUZUKIWybierz model SUZUKI:

Zobacz ceny dwumas do Suzuki
Sprzęgło dwumasowe do Suzuki

Suzuki Motor Corporation to japońskie przedsiębiorstwo, którego początek sięga 1909 roku. W Hamamatsu Michio Suzuki założył firmę, która na początku ściśle związana była z przemysłem jedwabniczym. Firma skupiła się na opatentowaniu nowej maszyny tkackiej. Tego typu działalność utrzymała się przez około 30 lat. Wraz z intensywnym rozwojem przedsiębiorstwa zaczęto poszukiwać nowych kierunków działania. Zapotrzebowanie widoczne na rynku zachęciło firmę do stworzenia małego samochodu. Szybko zaczęły pojawiać się pierwsze prototypy, ale wybuch II wojny światowej przyczynił się do wstrzymania produkcji. Po zakończeniu wojny wzrosło zapotrzebowanie na szybki i niedrogi środek transportu. To właśnie wtedy Suzuki wyprodukowało pierwszy rower z silnikiem o nazwie "Power Free". Pomysł przyjął się z tak dużym entuzjazmem, że firma uzyskała dotacje, która miała wesprzeć pracę nad rozwojem branży motocyklowej. W 1954 roku, dzięki dynamicznym zmianom Suzuki produkowało już około 6000 motocykli miesięcznie. Pierwszym samochodem, którego produkcję rozpoczęto na skalę masową był Suzulight. Posiadał on dwusuwowy silnik, niezależne zawieszenie i napęd na przód auta. W kolejnym etapie firma wprowadziła mały samochód dostawczy Suzulight Van. Kolejne lata wiązały się z produkcją następnych modeli zarówno osobowych, jak i dostawczych. Wraz z rozpoczęciem lat 90. Suzuki zaczęło intensywnie podbijać rynki zagraniczne. Na początku XXI wieku przedsiębiorstwo mogło już pochwalić się liczbą 30 milionów sprzedanych aut. 

Koło dwumasowe Suzuki

Jeśli dany model Suzuki został wyposażony w koło zamachowe dwumasowe, musimy zadbać o to, by ten element działał sprawnie, na bieżąco był kontrolowany i w razie potrzeby szybko wymieniany. Cena dwumasy nie należy do najniższych, ale ważne jest to, aby wybierać tylko sprawdzone zestawy. Dzięki temu zapewnimy sobie bezpieczeństwo oraz długi okres bezawaryjnej jazdy. Jeśli zależy nam na tym, aby cena koła dwumasowego była niższa, warto sprawdzać oferty na stronie sprzegla24.pl, gdzie można trafić na najlepsze okazje. Tutaj nawet tańsze zamienniki są gwarancją uzyskania bardzo dobrego, trwałego produktu.

Najlepsi producenci kół dwumasowych

Wybierając koło dwumasowe Suzuki najlepiej zdecydować się np. na markę Luk, która daje gwarancję niezawodności oraz długiej, bezawaryjnej pracy. Ważne jest to, by kupować kompletne zestawy o wysokiej jakości, które posiadają konieczną gwarancję. To pomoże nam uniknąć wielu problemów. Jazda z pewnością będzie komfortowa i bezpieczna. 


Koła dwumasowe i sztywne do Suzuki z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do SUZUKISUBARU  <<     SUZUKI   >>    TOYOTA