KOŁO DWUMASOWE SUBARU FORESTER

Logo SUBARUWybierz silnik SUBARU FORESTER:

Zobaczy ceny dwumas do Subaru Forester

Koło dwumasowe Subaru Forester 4 SJ

produkowany: (2012-obecnie)
Koło dwumasowe Subaru Forester 4 SJ

Koło dwumasowe Subaru Forester 3 SH

produkowany: (2008-obecnie)
Koło dwumasowe Subaru Forester 3 SH

Koło dwumasowe Subaru Forester 2 SG

produkowany: (2002-2012)
Koło dwumasowe Subaru Forester 2 SGSprzęgło dwumasowe do Forester

Sprzęgło dwumasowe Subaru Forester

Subaru Forester to znane doskonale pod niemal każdą szerokością geograficzną kombi klasy średniej, swoją sławę zawdzięczającą przede wszystkim doskonałym właściwościom jezdnym w terenie. Wszystko za sprawą napędu na cztery koła, wyróżniającego Subaru na tle konkurencji. Dobre właściwości jezdne zawdzięczane są głównie doskonale zestrojonemu zawieszeniu i stabilnej konstrukcji nadwozia. Silniki 2.0 z turbodoładowaniem to najczęściej wybierane jednostki napędowe w tym pojeździe, dające poczucie jedności kierowcy i pojazdu. Dynamika nie pozostawia wiele do życzenia, niezależnie od wyboru pomiędzy silnikiem wysokoprężnym a benzynowym. Historia Forestera sięga swoimi korzeniami końca lat 90 i do dziś jest to jeden z chętniej wybieranych modeli producenta spod znaku Plejad - Subaru.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Subaru Foresterze

Najczęściej spotykanymi objawami usterek koła dwumasowego w Subaru Foresterze niemal każdej generacji jest podwyższony poziom drgań na biegu jałowym a także szarpanie podczas ruszania z miejsca. Innym charakterystycznym skutkiem awarii może być także stukanie dobiegające spod maski auta.

Ceny dwumasy do Subaru Forester

Koło dwumasowe do Forestera 1 SF 2.0 S TURBO AWD 170KM to koszt około 1170 zł za produkt marki Ashika lub około 1760 za wariant marki Blue Print. Forester 2 SG 2.0 S TURBO AWD 177KM kosztuje w utrzymaniu niemalże identyczne kwoty - od około 1170 zł za wariant Ashika do około 1870 zł (Japanparts).

Subaru Forester - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie kupisz specjalne zestawy dla Twojego Subaru Forestera. Składają się one ze sprzęgła wraz z kołem dwumasowym, co doskonale wpłynie na żywotność całego układu - wszystkie podzespoły są bowiem w jednakowym wieku i stopniu zużycia. To także oszczędność na cenach poszczególnych elementów pakietu - nawet do 50%. Kolejną zaletą jest niższa cena usługi wymiany tych części, gdyż wszystko jest robione podczas jednej tylko wizyty w warsztacie.

Koła dwumasowe do Subaru Forester z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do SUBARU FORESTERZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.