KOŁO DWUMASOWE DO SSANGYONG

Logo SSANGYONGWybierz model SSANGYONG:

Zobacz ceny dwumas do Ssangyonga
Sprzęgło dwumasowe do Ssangyong

SsangYong jest firmą, która swoimi korzeniami sięga roku 1954. Będąc rezultatem połączenia się kilku różnych przedsiębiorstw, początkowo zajmowała się produkcją aut na licencji Toyoty, by w latach 70 zasięgnąć do wiedzy pochodzącej z General Motors. Dalsze losy firmy również naznaczyły się intensywną współpracą z innymi podmiotami. W 1982 roku nastąpiło wykupienie spółki przez Daewoo Motors, pod którymi skrzydłami znajdował się od tej pory SsangYong. Poszczególne konstrukcje bazowały między innymi na modelach Jeepa (SsangYong Korando), Isuzu (Korando Family) czy nawet... Mercedesa (Chairman, Rexton). Warto tutaj podkreślić rozbudowane portfolio firmy - Korando było bezkompromisową terenówką, Chairman zaś luksusową limuzyną. SsangYong jako jeden z pierwszych oferował także SUV-y.

Z czym kojarzy się SsangYong przeciętnemu kierowcy z naszego kraju? Najważniejsza jest niewątpliwie... kontrowersyjna stylistyka. SsangYong Rodius na lata stał się największym konkurentem Fiata Multipli w niechlubnym rankingu najgorzej zaprojektowanych aut. Sama konstrukcja okazała się jednak zaskakująco ergonomiczna. Docenili ją zwłaszcza klienci szukający samochodu za niezbyt wygórowaną kwotę, opartego jednocześnie na wysokiej jakości podzespołach General Motors czy Mercedesa. Niestety, pierwsze lata XXI wieku przyniosły znaczne perturbacje dla sytuacji finansowej SsangYonga - w 2004 roku połowę akcji przedsiębiorstwa przejęło chińskie konsorcjum, a w 2010 nastąpiła kolejna zasadnicza zmiana - firmę przejęła indyjska spółka Mahindra.

Koło dwumasowe do samochodów SsangYong

Koło dwumasowe SsangYong jest bardzo ważnym elementem w celu osiągnięcia odpowiedniego komfortu jazdy. Cena koła dwumasowego na sprzegla24.pl jest bezkonkurencyjna, więc już nie musimy się wahać, czy poświęcić wygodę jazdy na rzecz oszczędności. Koło zamachowe o poprawnym działaniu umożliwia obniżenie spalania nawet o 5% - Są to bardzo odczuwalne wartości.

Kolejną zaletą koła zamachowego jest znaczne zmniejszenie nieprzyjemnych drgań i wibracji przenoszonych przez silnik na karoserię pojazdu. Każdego z nas te niedogodności kosztują wiele nerwów podczas stania w korkach.

Koło dwumasowe / koło zamachowe na sprzegla24.pl pochodzi zawsze wyłącznie od producentów najwyższej klasy. Renomowane i rozpoznawalne marki to kluczowy aspekt naszej oferty. Cena dwumasy na stronie sprzegla24.pl to kolejny plus, na który powinniśmy zwrócić uwagę. Wszystko to łączy się w jeden, kluczowy wniosek - warto zapoznać się z naszym asortymentem.


Koła dwumasowe i sztywne do Ssangyonga z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Zamów i odbierz -10% na montaż.Często kupowane części do SSANGYONGSMART  <<     SSANGYONG   >>    SUBARU