KOŁO DWUMASOWE DO SMART

Logo SMARTWybierz model SMART:

Zobacz ceny dwumas do Smarta
Sprzęgło dwumasowe do Smart

Smart, który tak naprawdę oznacza Micro Compact Car Swatch Mercedes art, to owoc niezwykłej kooperacji dwóch rozpoznawalnych przedsiębiorstw - Mercedes-Benz oraz Swatch. Ta druga nazwa nieprzypadkowo kojarzy nam się z zegarkami. Jej właściciel doszedł bowiem do porozumienia z Mercedesem, chcąc razem zbudować miniaturowy samochód, z właściwościami jezdnymi godnymi pełnowymiarowego pojazdu. To samo tyczyło się bezpieczeństwa. Wprawdzie później drogi dwóch firm się rozeszły, nie przeszkodziło to jednak powstaniu w 1998 roku modelu Smart Fortwo. Oferowany był on w jako coupe i cabrio, a jego grupą docelową mieli być młodzi, aktywni ludzie.

SMART - miniaturowy pojazd

Silniki Smarta Fortwo oferowały akceptowalną dynamikę. Kooperacja ze znanym tunerem Mercedesa, firmą Brabus zaowocowała 75 konnym silnikiem, zdolnym stanąć w szranki ze znacznie potężniejszymi autami. Ta ciekawa konstrukcja zasłużyła w kręgach fanów Smarta na miano kultowej. Obecnie sprzedawana jest trzecia generacja smarta, w niczym nie odbiegająca od samochodów takich jak Renault Twingo, czy Volkswagen Up! Wysoki poziom technologiczny wynika z tego, że właścicielem Smarta jest firma Mercedes. 

Większym bratem Smarta Fortwo jest Smart Forfour. Pięcioosobowy pojazd posiada wystarczające rozmiary, aby komfortowo wyruszyć w nawet długą podróż. Warto zaznaczyć, że obecnie produkowana generacja Forfour jest bliźniakiem Renault Twingo. Oprócz niezwykle osobliwych rozwiązań technicznych (silnik z tyłu, niczym w pojazdach dostawczych z lat 60), oba samochody dzielą ze sobą silniki, a także ogólny kształt nadwozia.

Koło dwumasowe lub koło zamachowe do Smarta

Koło dwumasowe Smart jest niezbędnym podzespołem, by móc się w pełni delektować niezwykłymi właściwościami jezdnymi tego pojazdu. Cena koła dwumasowego do samochodów marki Smart jest najniższa właśnie tu - na stronie sprzegla24.pl. Koło zamachowe redukuje drgania nadwozia, zwiększając poczucie komfortu. Warto zadbać więc o odpowiednie doznania, zwłaszcza, że Smart to bardzo przyjemne w prowadzeniu auto.

Najtańsze koło dwumasowe / koło zamachowe na sprzegla24.pl to nie tylko bezkonkurencyjna cena, lecz także pewność otrzymania produktu najwyższej klasy. Według najnowszych badań, odpowiednio wyważony dwumas redukuje spalanie - nawet o 5%! W dzisiejszych czasach drogiej benzyny jest to naprawdę odczuwalna wartość. Każdy gram paliwa jest na wagę złota. Doskonała cena dwumasy w sprzegla24.pl powinna więc tylko przyspieszyć naszą decyzję o zainwestowaniu w naszego Smarta. Gorąco polecamy, gdyż Smarty to pojazdy dające niezwykłą frajdę z prowadzenia.


Koła dwumasowe i sztywne do Smarta z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do SMARTSKODA  <<     SMART   >>    SSANGYONG