SEAT EXEO KOŁO DWUMASOWE

Logo SEATWybierz silnik SEAT EXEO:

Zobaczy ceny dwumas do Seata Exeo
Seat Exeo to niezwykły pojazd w gamie Volkswage Audi Group (VAG). Właściciel Seata zarządził bowiem, że pojazd ten będzie bliźniaczym modelem w stosunku do... Audi A4. Mamy więc sytuację, w której niżej pozycjonowana marka ma pojazd bazujący na modelu klasy średniej - wyższej. Prowadzi to do nietypowych sytuacji, między innymi w kwestii dostępności części zamiennych. O ile bowiem elementy bezpośrednio pasujące do obu aut są łatwo dostępne zarówno pod marką Seat, jak i Audi, tak już podzespoły typowo przynależące do Seata Exeo są trudno dostępne. A warto wspomnieć, że auto produkowane było stosunkowo niedawno, bo w latach 2008 - 2013. Seat Exeo polecany jest jako auto z drugiej ręki, właśnie ze względu na niższą cenę zakupu i znaną mechanikom konstrukcję. Niestety, trudno znaleźć w Polsce egzemplarz będący zlokalizowany w naszej okolicy. Egzemplarzy jest bowiem znacznie mniej niż wspomnianego Audi A4, co prowadzi do szybkiego zniechęcenia się potencjalnego kupca, a w konsekwencji do błędnego koła - brak zdecydowanych chętnych skutkuje brakiem chęci dilerów do sprowadzania Exeo.   

Objawy zużycia koła dwumasowego w Seacie Exeo

Seat Exeo dziedziczy wiele przypadłości bo bliźniaczym Audi A4. Jest nimi między innymi wrażliwa na nieprawidłową eksploatację dwumasa. Jej zużycie objawia się poprzez szarpanie podczas ruszania oraz drgania na biegu jałowym. Kolejnym podejrzanym czynnikiem jest hałas dochodzący spod maski oraz drżący pedał sprzęgła. Jeżeli wystąpi którykolwiek z tych objawów, oznacza to, iż konieczne jest udanie się do najbliższego mechanika.

Ceny dwumasy do Seata Exeo

Ceny koła dwumasowego do nieco przestylizowanego Audi A4 są podobne jak w przypadku niemieckiego pojazdu, a więc od około 1030 złotych za dwumasę firmy LuK, by zakończyć się na kwocie około 1150 złotych za dwumasę marki SACHS. Mowa w tym wypadku o jedynej wysokoprężnej jednostce, a więc 2.0 TDI.

Seat Exeo - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na naszej stronie internetowej dostępne są kompletne zestawy, składające się z koła dwumasowego oraz sprzęgła. Jest to niezwykła oszczędność finansowa - zakup kompletu podzespołów wychodzi znacznie taniej, niż poszczególnych z osobna, to także tylko jeden koszt wizyty u mechanika oraz zaleta natury technicznej - równomierne zużywanie się poszczególnych elementów, dzięki czemu mamy pewność, że stare podzespoły nie uszkodzą nowych, dopiero co wymienionych. Są to niezaprzeczalne zalety na tle wymiany pojedynczych fragmentów układu sprzęgła i duwmasy.


Sprzęgło dwumasowe do Exeo

Koła dwumasowe i sztywne do Seata Exeo z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do SEAT EXEOCORDOBA  <<     EXEO   >>    IBIZA