KOŁO DWUMASOWE DO PORSCHE

Logo PORSCHEWybierz model PORSCHE:

Zobacz ceny dwumas do Porsche
Sprzęgło dwumasowe do Porsche

Historia marki Porsche swoimi korzeniami sięga roku 1931, gdy inżynier Ferdynand Porsche założył Porsche AG. Aż do końca II Wojny Światowej nie zostało w niej jednak wyprodukowane żadne auto, ponieważ przedsiębiorstwo koncentrowało się na dostarczaniu technologii dla innej wielkiej w owym czasie marki samochodowej, Daimlera.

Porsche - historia wielkiego sukcesu

Przełomowym momentem był rok 1947, gdy syn Ferdynanda, Ferry Porsche rozpoczął proces kierowania firmą. Już rok później zaprezentowano znany na całym świecie projekt, Porsche 356. Pomimo faktu, iż auto bazowało na Volkswagenie Garbusie (zawieszenie oraz silnik o mocy 40 koni mechanicznych), genialna para ojca i syna zdołała przenieść do swej konstrukcji prawdziwą magię sportowego ducha, w której zakochały się rzesze klientów, aż do roku 1965, gdy składanie pojazdu zostało oficjalnie zakończone.

Najbardziej znanym modelem, synonimem marki, jest Porsche 911. Charakteryzuje go silnik typu boxer, umieszczony zaraz za tylną osią. Aż do końca lat 90 był on chłodzony cieczą, dopiero późniejsze generacje zerwały z tą tradycją. Dla wielu jest to absolutny ideał, perfekcyjne odzwierciedlenie tego, jak powinien wyglądać prawdziwy sportowy pojazd.

Sportowy styl i najwyższa półka technologiczna pozostały znakiem rozpoznawczym marki aż po dzień dzisiejszy. Nie licząc jednorazowych wyjątków - między innymi modelu 924 oraz 914 - recepta była niezmienna i bazowała na modelu 911. W ostatnich latach, kosztem zerwania z wizerunkiem marki typowo sportowej, Porsche zdecydowało się na zbudowanie wielkiego SUVa Cayenne i sportowego roadstera, Boxtera. W ostatniej dekadzie doszła także czterodrzwiowa Panamera oraz małe coupe, model Cayman. Kontrowersyjne decyzje zwróciły się z nawiązką w postaci olbrzymich zysków, pozwalających na kontynuację rozwoju bezkompromisowego 911.

Koło dwumasowe Porsche - aby radość była jeszcze większa

Cena koła dwumasowego do modeli marki Porsche w autoryzowanych stacjach obsługi nigdy nie należała do najtańszych. Prawdziwa rewolucja nadeszła dopiero dzięki sklepowi sprzegla24.pl, w którym możemy kupić koło dwumasowe / koło zamachowe w najlepszej cenie. Koło zamachowe jest ważnym elementem pojazdu, pozwalającym na oszczędności paliwa rzędu 5%. W przypadku spalania w aucie klasy Porsche Cayenne, każdy procent jest na wagę złota. Dzięki znakomitej ofercie sklepu sprzegla24.pl, zbyt wysoka cena dwumasy nie stanowi już problemu. Czas pożegnać się z przykrymi wibracjami odbierającymi radość z jazdy takim rewelacyjnym autem, jak Porsche!


Koła dwumasowe i sztywne do Porsche z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do PORSCHEPEUGEOT  <<     PORSCHE   >>    RENAULT