KOŁO DWUMASOWE OPEL VIVARO

Logo OPELWybierz silnik OPEL VIVARO:

Zobaczy ceny dwumas do Opla Vivaro
Opel Vivaro produkowany jest od lat jako bliźniak Renault Trafic oraz Nissana Primastar. Współpraca pomiędzy Renault a Oplem zaowocowała znacznym obniżeniem kosztów produkcji, co w konsekwencji przełożyło się na ostateczną cenę w salonach. Od momentu przejęcia Opla przez francuski koncern PSA, nastąpiło lekkie przemodelowanie Vivaro, czego konsekwencją jest współdzielenie konstrukcji już nie z Renault / Nissanem, a Citroënem Jumpy, Peugeotem Expert i Toyotą ProAce. W związku z tym, auto nieco zmieniło swój charakter, wciąż jest to jednak niezawodny, mały samochód dostawczy, zdolny sprostać każdym zadaniom, niezależnie od okoliczności. Warto wspomnieć, iż w związku z zaprzestaniem produkcji Opla Zafiry, osobowa wersja Vivaro nosi miano właśnie Zafiry. Auto zdobywa od lat uznanie krytyków, charakteryzując się olbrzymią ilością praktycznych schowków.  

Objawy zużycia koła dwumasowego w Oplu Vivaro

Jako auto użytkowe, Opel Vivaro szczególnie narażony jest na usterki związane ze zbyt dużym obciążeniem układu przeniesienia napędu, a więc chociażby koła dwumasowego. Jeżeli odczuwamy więc niepokojące wibracje przenoszone na nadwozie, bądź towarzyszy im również drganie pedału sprzęgła, jest to niezbity dowód na to, że dwumasa jest w znacznym stopniu zużyta, a jej czas dobiega końca. Należy w takim wypadku udać się do mechanika. Innym objawem może być także szarpanie podczas ruszania z miejsca oraz stukanie dochodzące spod maski, z okolic silnika.

Ceny dwumasy do Opla Vivaro

Koszt dwumasy przeznaczonej do Opla Vivaro (X82) 1.6 CDTI 90KM jest niezbyt wygórowany i zamyka się w kwocie około 1680 złotych za zestaw firmy LuK. Identyczną ilość pieniędzy należy przeznaczyć w przypadku 1.6 CDTI 120KM. W przypadku generacji oznaczonej symbolem X83, ceny kształtują się w okolicach około tysiąca złotych - mowa o wersji z jednostką napędową 1.9 DTI 101KM. 

Ople Vivaro - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na naszej stronie istnieje możliwość zakupu gotowego zestawu, składającego się ze sprzęgła oraz koła dwumasowego. Taki pakiet wychodzi znacznie taniej, niż poszczególne jego elementy kupowane osobno, to także konieczność rezerwacji wyłącznie jednego terminu u mechanika, a więc i jeden koszt robocizny. Inną niezaprzeczalną korzyścią jest fakt, iż przy wymianie wszystkich części, zużywają się one równomiernie, nie dochodzi więc do sytuacji, w któ®ej stary, niewymieniony podzespół negatywnie wpływa na nowsze, niedawno wymienione. Dzięki temu możemy liczyć na dziesiątki tysięcy kilometrów bezproblemowej eksploatacji. 


Sprzęgło dwumasowe do Vivaro

Koła dwumasowe i sztywne do Opla Vivaro z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do OPEL VIVAROZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.