KOŁO DWUMASOWE OPEL SIGNUM

Logo OPELWybierz silnik OPEL SIGNUM:

Zobaczy ceny dwumas do Opla Signum
Sprzęgło dwumasowe do Signum

Jako przedsiębiorstwo Opel istnieje od 1862 roku, a rozpoczynał swoją działalność od konstruowania i produkcji maszyn do szycia, a następnie rowerów. Pierwszym samochodem wyprodukowanym przez Opla był System Lutzmann i stało się to w roku 1899. Obecnie marka Opel znajduje się w rękach francuskiego koncernu samochodowego PSA, a zanim trafił w ich ręce, przez 88 lat stanowił własność General Motors, pod którego egidą wyprodukował m.in. słynnego Rekorda, Vectrę, czy nieco mniej znanego Opla Signum.

Opel Signum produkowany był w latach 2003-2008, jako samochód klasy średniej i de facto jako hatchback wspomnianej już Vectry. Auto wyposażano w sześć rodzajów silników benzynowych oraz tyle samo wysokoprężnych, a do każdego z nich części sprzęgła znajdują się w naszym sklepie.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Opel Signum

Po pewnym okresie użytkowania samochodu, szczególnie intensywnego, siłą rzeczy może dochodzić w nim do różnego rodzaju usterek oraz awarii. Jedną z takich może okazać się zużycie albo uszkodzenie koła dwumasowego lub sprzęgła i dobrze jest umieć rozpoznać objawy, które mogą sugerować konieczność wymiany tych części na nowe. Najczęściej spotykane, to:

• odczuwalne drgania pedału sprzęgła;• Szarpanie albo stukanie podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika;• Drgania rozchodzące się aż na karoserię pojazdu;• jakiekolwiek dźwięki dochodzące ze strony skrzyni biegów przy biegu jałowym;• niecodzienne dźwięki podczas odpalania lub wygaszania silnika.

W wypadku wystąpienia powyższych objawów, najrozsądniej będzie natychmiastowe skonsultowanie tego z mechanikiem samochodowym.

Ceny dwumasy do Opla Signum

W zależności od rodzaju silnika w naszym sklepie dostępne są również koła dwumasowe o zróżnicowanych cenach, uzależnionych od pojemności silnika. Najtańsze koło dwumasowe oscyluje w granicach 900 PLN, a najdroższym będzie koło dwumasowe LuK, dostępne w sklepie za ok. 2500 PLN. Ceny części uzależnione są od producentów danych części.

Opel Signum – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

W naszym sklepie można nabyć również pełne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym, co jest praktyczniejszym rozwiązaniem dla właścicieli pojazdów od nabywania obu części oddzielnie. Przede wszystkim taki zestaw jest tańszy niż przy zakupie obu części osobno oraz jedynie raz płaci się za robociznę. Przy tym oferujemy taki montaż zakupionych u nas jakichkolwiek części i dajemy na to 10% zniżki oraz dwa lata gwarancji na samą część, jak i robociznę. Ważne jest również i to, że zakup i montaż zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym znacznie wydłuża żywotność obu elementów.

Koła dwumasowe i sztywne do Opla Signum z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do OPEL SIGNUMZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.