KOŁO DWUMASOWE OPEL MOKKA

Logo OPELWybierz silnik OPEL MOKKA:

Zobaczy ceny dwumas do Opla Mokka
Sprzęgło dwumasowe Opel Mokka

Opel jest niemieckim producentem wchodzącym w skład Groupe PSA, oferującym samochody osobowe i dostawcze. Od ponad 150 lat dostarcza on wysokiej jakości pojazdy, dostępne w wielu wersjach wyposażenia i atrakcyjnych cenach. Do dziś Opel jest synonimem niemieckiej jakości, posiadającym wielu zwolenników i zadowolonych użytkowników. Najpopularniejsze modele Opla to między innymi Vectra, Astra, Corsa, oraz Insignia.

Od kilku lat na polskich drogach można spotkać także Opla Mokkę. Pierwsze egzemplarze tego crossovera pojawiły się w 2012 roku, w wersję X - po modernizacji, można było nabyć od 2016 roku. Samochód ten może być wyposażony w silnik benzynowy, wysokoprężny, lub LPG, oraz dwa rodzaje napędu. Cztery opcje wyposażenia oferują takie rozwiązania, jak system start-stop, liczne czujniki, podgrzewaną przednią szybę, czy kurtyny powietrzne.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Oplu Mokka

Podobnie jak inne pojazdy wyposażone w dwumasę, również Opel Mokka po pewnym okresie eksploatacji zacznie wykazywać objawy zużycia tego elementu. Pierwsze oznaki, które na które musimy zwrócić uwagę, to silne wibracje od strony silnika, przenoszone na karoserię pojazdu. Następnie mogą pojawić się stukania z okolicy skrzyni biegów, oraz problemy ze zmianą biegów. Takie symptomy powinny skłonić nas do jak najszybszej diagnostyki i wymiany koła dwumasowego.

Ceny dwumasy do Opla Mokki

Koło dwumasowe do Opla Mokki kosztuje w granicach 1100zł – 1800zł, zależnie od wybranego producenta i klasy produktu.

Opel Mokka – zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

W Oplu Mokka możliwa jest jednoczesna kompleksowa wymiana sprzęgła wraz z kołem dwumasowym. W sprzedaży dostępne są gotowe zestawy tych części, oferowane w niższej cenie, niż w przypadku pojedynczego kupna wszystkich elementów. Całkowita wymiana to także jednorazowy koszt robocizny w warsztacie samochodowym. Ponadto zastosowanie nowych elementów sprzyja uniknięciu awarii w najbliższym czasie, pozwalając cieszyć się komfortowym podróżowaniem przez kolejne tysiące kilometrów. Jest to najbardziej ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie w przypadku konieczności wymiany sprzęgła lub dwumasy.Często kupowane części do OPEL MOKKAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.