KOŁO DWUMASOWE OPEL INSIGNIA

Logo OPELWybierz silnik OPEL INSIGNIA:

Zobaczy ceny dwumas do Opla Insigni

Koło dwumasowe Opel Insignia A Sedan

(G09) produkowany: (2008-obecnie)
Koło dwumasowe Opel Insignia A Sedan

Koło dwumasowe Opel Insignia A Liftback

(G09) produkowany: (2008-obecnie)
Koło dwumasowe Opel Insignia A Liftback

Koło dwumasowe Opel Insignia A Sports Tourer Kombi

(G09) produkowany: (2008-2017)
Koło dwumasowe Opel Insignia A Sports Tourer Kombi
⇓ Więcej silników ⇓
UkryjSprzęgło dwumasowe do Insigni

Opel jest typowym producentem samochodów osobowych i dostawczych, nieangażującym się w dodatkowe, poboczne produkcje, ale skoncentrowany na jednej. Istnieje od 1862 roku, od 1899 wchodząc na dzisiejszą ścieżkę. Niemiecka marka przez długi okres należała do amerykańskiego koncernu General Motors, obecnym jej właścicielem jest francuski Groupe PSA. Druga generacja modelu Opel Insignia ukazała się na rynku już pod francuskim nadzorem.

Zarówno pierwsza (2008-2017), jak i druga generacja pojazdu produkowana jest w trzech wersjach nadwozia, czyli sedan, liftback oraz kombi i obie zdobyły maksymalną liczbę pięciu gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP. Generacja pierwsza zdobyła tytuł Samochód Roku 2009.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Opel Insignia

Nie ma samochodu, który byłby wolny od awarii, ponieważ każdy mechanizm, każda część ulegnie z czasem zużyciu. Dotyczy to również modelu Opel Insignia i zamontowanego w nim koła dwumasowego, czyli elementu od przenoszenia naprężeń, związanych z pracą silnika we współpracy ze skrzynią biegów. Zużycie się dwumasy może zostać definitywnie stwierdzone dopiero po przeprowadzeniu diagnostyki, niemniej właściciele mogą zauważyć pewne nieprawidłowości w pracy ich aut, które sugerują konieczność takiej diagnostyki.

Jest takich symptomów kilka, ale przede wszystkim dają się odczuwać drgania pedału sprzęgła i auta, przenoszone aż na karoserię, z auta wydobywają się niepokojące dźwięki przy biegu jałowym albo słychać uderzenia, czy też szarpie autem podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika. Wówczas konieczne jest skonsultowanie się z mechanikiem samochodowym.

Ceny dwumasy do Opel Insignia

Opel Insignia jest samochodem stosunkowo młodym, ale zużycie się koła dwumasowego dotyczy przecież nie roku produkcji, ale ilości przejechanych kilometrów. Dlatego w naszym sklepie wychodzimy naprzeciw ewentualnemu zapotrzebowaniu i umożliwiamy zakup dwumasy do Opla Insignia.

W zależności od silnika, koła dwumasowe mogą mieć zróżnicowane ceny. Jak przykładowo koło dwumasowe LuK cenie ok.1300 PLN do Opel Insignia A Sports Tourer 2.0 CDTI 131 KM, koło dwumasowe Sachs w cenie ok. 1350 PLN do Opel Insignia B Grand Sport 1.6 CDTi 136 KM, czy koło dwumasowe Valeo za ok. 2450 PLN do Opel Insignia A Country Tourer 2.0 CDTi 4x4 163 KM i wiele innych. Wszystkie części w naszym sklepie są nowe fabrycznie, a także dajemy na nie dwa lata gwarancji.

Opel Insignia – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Pełne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym do Opel Insignia również są dostępne w naszym sklepie, ponieważ pragniemy umożliwić naszym klientom, najkorzystniejszą wymianę wspomnianych, a zużytych części. Po pierwsze nowy zestaw gwarantuje dłuższą żywotność obu części składowych zestawu, po drugie jest tańszy w zakupie, po trzecie raz tylko płaci się za robociznę. W tym wypadku na montaż zakupionych u nas części dajemy 10% rabat, a nasi fachowcy zajmą się montażem w terminie wybranym przez klienta.

 

Koła dwumasowe i sztywne do Opla Insigni z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do OPEL INSIGNIAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.