KOŁO DWUMASOWE OPEL ASTRA CLASSIC

Logo OPELWybierz silnik OPEL ASTRA CLASSIC:

Zobacz ceny dwumas do OPEL ASTRA CLASSIC liftback
Sprzęgło dwumasowe do ASTRA CLASSIC

Sprzęgło dwumasowe Oplel Astra Classic

Opel Astra Classic to umowne oznaczenie tych generacji Opla Astry, które ustąpiły miejsca na rynku swoim młodszym wersjom. Producenci tacy jak Opel oraz Peugeot odkryli, że wciąż łatwo można jednak znaleźć klientów na nieco starsze konstrukcyjnie, fabrycznie nowe i korzystniej wycenione pojazdy. Oferując swoim klientom doskonale znane pojazdy Astry, Opel odniósł spory sukces głównie we wschodniej i środkowej Europie, między innymi w Polsce i na Ukrainie. Astry Classic to najpopularniejsze warianty nadwoziowe, wciąż spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Oplu Astrze Classic

Opel Astra Classic to stosunkowo zaawansowana wiekiem konstrukcja, swoimi korzeniami sięgająca początku lat 90. Z tego powodu narażona jest na typowe usterki kola dwumasowego, objawiające się w formie podwyższonego poziomu drgań podczas postoju na biegu jałowym czy stukaniu z okolic silnika. W przypadku wystąpienia tych przypadłości konieczna może okazać się wizyta u mechanika. Nie oszczędzaj na dwumasie, ponieważ przyczynia się ona do redukcji szarpania podczas ruszania z miejsca, a więc do poprawy bezpieczeństwa na drodze.

Ceny dwumasy do Opla Astry Classic

W naszej ofercie posiadamy kompletne zestawy koła dwumasowego do Astry Classic. Nasze ceny są niższe nawet do 50% względem konkurencyjnych propozycji. Fabrycznie nowe dwumasy pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak AISIN czy EXEDY.

Opel Astra Classic - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Do Twojej Astry Classic znajdziesz świetne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym - są one dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Zachęcamy do takiego zakupu, ponieważ jest to doskonała okazja pod względem finansowym - poszczególne części są znacznie tańsze w pakiecie, niż poza nim. To także wydłużona żywotność układu, ponieważ wszystko jest w jednakowym wieku, co przyczynia się do poprawy kondycji Twojego Opla. To również tylko jedna wizyta u mechanika.

Koła dwumasowe i sztywne do OPEL ASTRA CLASSIC z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.