KOŁO DWUMASOWE DO NISSAN

Logo NISSANWybierz model NISSAN:

Zobacz ceny dwumas do Nissana

Wszystkie modele alfabetycznieSprzęgło dwumasowe do Nissan

Nissan Motor Co. powstał w 1934 roku, od początku koncentrując się na budowie i sprzedaży aut osobowych, dostawczych oraz autobusów. To ogromne przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie ponad 150 tysięcy osób na całym świecie. Jako producent masowy, mocno związany z Renault, tworzy część składową koncernu Renault–Nissan–Mitsubishi Alliance. Takie partnerstwo sprawia, że Nissan ma w swoim portfolio auta niemalże każdej klasy. Od małych, miejskich - jak Micra - aż po auta dostawcze - jak chociażby Nissan Interstar.

Japoński producent zapisał się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji wieloma modelami. Pod względem sportowym, wartym odnotowania jest z pewnością Nissan GT-R, bezpośredni spadkobierca serii Skyline. Nazwa Skyline sięga swymi korzeniami aż do lat 50, kiedy wyszła pierwsza generacja tego rasowego gran turismo, przeznaczonego dla amatorów niezwykłych wrażeń. Mniejszą alternatywą, nieco tańszą i bardziej dostępną na rynku wtórnym jest seria Z, reprezentowana obecnie między innymi przez 350Z i 370Z. Warto pamiętać także o prawdziwym klasyku lat 70 - modelu 240Z.

Nissan to także (a może przede wszystkim) modele do jazdy na co dzień. W Polsce dużą renomą cieszy się Nissan Micra, od wielu lat regularnie wybierany i chętnie użytkowany miejski pojazd, charakteryzujący się świetną trwałością i niezawodnością. Nissan Patrol to synonim prawdziwej terenówki, zdolnej pokonać każde bezdroża. Nissan Qashqai to absolutny hit sprzedażowy, zarówno w Europie, jak i Polsce - popularyzator segmentu SUV-ów.

Koło dwumasowe do Nissana

Cena koła dwumasowego na sprzegla24.pl jest bezkonkurencyjnie niska. Dzięki temu Twój budżet nie zostanie nadwyrężony, a Ty będziesz mógł się cieszyć w pełni sprawnym Nissanem. Niezależnie od tego, czy poruszasz się Patrolem czy Maximą, sprawnie działające koło zamachowe gwarantuje odpowiednie doznania za kierownicą. Przede wszystkim z zakresu komfortu - nadwozie pozbawione jest nieprzyjemnego drgania, a ponadto prawidłowo przenoszone są wibracje.

Cena dwumasy zwraca się bardzo szybko - udowodnione są bowiem zależności pomiędzy stanem koła dwumasowego, a spalaniem paliwa. Jeżeli z podzespołami jest coś nie tak, spalanie wzrasta nawet o 5%. Wartości te są więc bardzo odczuwalne i gorąco zachęcamy do rewizji tych elementów Twojego Nissana - opłaci się to zarówno finansowo, jak i psychicznie! W naszej ofercie znajdziesz koła dwumasowe wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów, więc nie musisz obawiać się nieoryginalnych produktów niewiadomego pochodzenia - w sprzegla24.pl wszystko jest sprawdzone i najwyższej klasy.


Koła dwumasowe i sztywne do Nissana z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do NISSANMITSUBISHI  <<     NISSAN   >>    OPEL