KOŁO DWUMASOWE DO NISSAN

Logo NISSANWybierz model NISSAN:

Zobacz ceny dwumas do Nissana

Wszystkie modele alfabetycznieSprzęgło dwumasowe do Nissan

Nissan Motor Co. powstał w 1934 roku, od początku koncentrując się na budowie i sprzedaży aut osobowych, dostawczych oraz autobusów. To ogromne przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie ponad 150 tysięcy osób na całym świecie. Jako producent masowy, mocno związany z Renault, tworzy część składową koncernu Renault–Nissan–Mitsubishi Alliance. Takie partnerstwo sprawia, że Nissan ma w swoim portfolio auta niemalże każdej klasy. Od małych, miejskich - jak Micra - aż po auta dostawcze - jak chociażby Nissan Interstar.

Japoński producent zapisał się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji wieloma modelami. Pod względem sportowym, wartym odnotowania jest z pewnością Nissan GT-R, bezpośredni spadkobierca serii Skyline. Nazwa Skyline sięga swymi korzeniami aż do lat 50, kiedy wyszła pierwsza generacja tego rasowego gran turismo, przeznaczonego dla amatorów niezwykłych wrażeń. Mniejszą alternatywą, nieco tańszą i bardziej dostępną na rynku wtórnym jest seria Z, reprezentowana obecnie między innymi przez 350Z i 370Z. Warto pamiętać także o prawdziwym klasyku lat 70 - modelu 240Z.

Nissan to także (a może przede wszystkim) modele do jazdy na co dzień. W Polsce dużą renomą cieszy się Nissan Micra, od wielu lat regularnie wybierany i chętnie użytkowany miejski pojazd, charakteryzujący się świetną trwałością i niezawodnością. Nissan Patrol to synonim prawdziwej terenówki, zdolnej pokonać każde bezdroża. Nissan Qashqai to absolutny hit sprzedażowy, zarówno w Europie, jak i Polsce - popularyzator segmentu SUV-ów.

Koło dwumasowe do Nissana

Cena koła dwumasowego na sprzegla24.pl jest bezkonkurencyjnie niska. Dzięki temu Twój budżet nie zostanie nadwyrężony, a Ty będziesz mógł się cieszyć w pełni sprawnym Nissanem. Niezależnie od tego, czy poruszasz się Patrolem czy Maximą, sprawnie działające koło zamachowe gwarantuje odpowiednie doznania za kierownicą. Przede wszystkim z zakresu komfortu - nadwozie pozbawione jest nieprzyjemnego drgania, a ponadto prawidłowo przenoszone są wibracje.

Cena dwumasy zwraca się bardzo szybko - udowodnione są bowiem zależności pomiędzy stanem koła dwumasowego, a spalaniem paliwa. Jeżeli z podzespołami jest coś nie tak, spalanie wzrasta nawet o 5%. Wartości te są więc bardzo odczuwalne i gorąco zachęcamy do rewizji tych elementów Twojego Nissana - opłaci się to zarówno finansowo, jak i psychicznie! W naszej ofercie znajdziesz koła dwumasowe wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów, więc nie musisz obawiać się nieoryginalnych produktów niewiadomego pochodzenia - w sprzegla24.pl wszystko jest sprawdzone i najwyższej klasy.


Koła dwumasowe i sztywne do Nissana z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do NISSANMITSUBISHI  <<     NISSAN   >>    OPEL

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: