NISSAN X-TRAIL KOŁO DWUMASOWE

Logo NISSANWybierz silnik NISSAN X-TRAIL:

Zobaczy ceny dwumas do Nissana X-Trail
Sprzęgło dwumasowe do X-Trail

Japoński producent samochodów Nissan powstał w roku 1911, początkowo używając nazwy DAT, a potem Datsun. Od roku 1934 znany jest już jako Nissan Motor Co. Ltd., ale dopiero od roku 1983 zaprzestano używania nazwy Datsun i całkowicie przechrzczono na Nissan, którą do tego roku rezerwowano wyłącznie dla aut ciężarowych. Obecnie firma jest w niemal połowie wykupiona przez francuski koncern Renault.

Jednym z aut produkowanych przez koncern jest Nissan X-Trail, obecnie dostępny na rynku już w trzeciej generacji i w tej właśnie, z samochodu sportowo-użytkowego, przekształcając się w klasyczny crossover marki.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Nissan X-Trail

Każdy samochód ma o do siebie, że od czasu do czasu potrzebuje przeglądu technicznego oraz ewentualnych napraw, z wymianą części włącznie, a do takich części należy zaliczyć również koło dwumasowe albo i cały zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym. Żeby to stwierdzić kategorycznie, konieczne jest zasięgnięcie rady mechanika, jednak pomimo tego, sami również możemy zwrócić uwagę na kilka elementów w zachowaniu naszego samochodu i tak, jeżeli m.in. odczuwamy drganie pedału sprzęgła, dziwne dźwięki przy odpalaniu albo gaszeniu silnika, czy też drgania całego auta, dobrze jest udać się do warsztatu i stwierdzić, czy nie jest konieczna interwencja i wymiana dwumasy.

Ceny dwumasy do Nissan X-Trail

Ceny kół zamachowych do Nissana X-Trail uzależnione są zarówno od producenta danego koła, jak i od generacji samego modelu auta i wahają się od ok. 1200 PLN za koło dwumasowe LuK do Nissan X-Trail T32, do aż ok. 3000 PLN za koło dwumasowe JapanParts do Nissan X-Trail T30. Najczęściej, im starszy model, tym droższe koło dwumasowe do niego, a uzależnione jest to zapewne mniejszą ilością produkowanych części zamiennych do starszych modeli.

Nissan X-Trail – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Jest to najkorzystniejsza wymiana części zamiennych i to zarówno od strony ekonomicznej, jak i techniczno-eksploatacyjnej. Po pierwsze, zakup zestawu zawsze jest tańszy od oddzielnego zakupu sprzęgła i koła dwumasowego, a i za wymianę zestawu płaci się tylko raz. Po drugie, obie wymienione części gwarantują większą żywotność całego zestawu, ponieważ łączenie nowego koła dwumasowego ze starym i już przecież zużytym sprzęgłem, zawsze powoduje szybsze i nierównomierne zużywanie się obu części, a co skutkuje zazwyczaj znacznie skróconą, bezawaryjną eksploatacją. W naszym sklepie znajdziesz zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym do każdego modelu Nissan X-Trail, a ponadto zapewniamy również montaż zakupionych u nas, zarówno zestawów, jak i pomniejszych części sprzęgła, czy pojedynczych kół dwumasowych, a także kół zamachowych do innych modeli aut.

Koła dwumasowe do Nissana X-Trail z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do NISSAN X-TRAIL  <<     X-TRAIL   >>    ADAM