KOŁO DWUMASOWE NISSAN PRIMERA

Logo NISSANWybierz silnik NISSAN PRIMERA:

Zobaczy ceny dwumas do Nissana Primera
Sprzęgło dwumasowe do Primera

Nissan to japoński koncern specjalizujący się w produkcji samochodów. Jego początki sięgają lat trzydziestych XX wieku. Pojazdy tego producenta są sprzedawane w ponad 160 krajach na całym świecie. Oferowanych jest wiele rodzajów i modeli dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Jednym z popularniejszych modeli tego producenta jest dobrze znany Nissan Primera. Przez cały ten czas swojego istnienia powstały różne generacje różniące się wyglądem, wyposażeniem oraz dostępnymi jednostkami napędowymi. W przypadku bardzo popularnej trzeciej generacji, dostępne były wersje sedan, hatchback i kombi wyposażone w jednostki benzynowe 1.6, 1.8, 2.0 i 2.5 o mocy 109-170 koni mechanicznych oraz w silniki diesla 1.9, 2.0 i 2.2 o mocy 90-138 koni mechanicznych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Nissan Primera

Model ten posiada wiele atutów, ale jak każdy samochód, jest tylko maszyną, która może ulec uszkodzeniu. Jednym z problemów, który może dotknąć to auto jest zużycie koła dwumasowego. Objawów takiej sytuacji jest wiele. Oto kilka z nich:

  • dziwne dźwięki słyszane z silnika podczas jego odpalania i gaszenia oraz ze skrzyni biegów podczas pracy na biegu jałowym,
  • głośne uderzenia oraz szarpanie podczas przyspieszania z małych prędkości obrotowych,
  • wibracje wyczuwane na karoserii oraz pedale sprzęgła.

W przypadku pojawienia się któregoś z tych objawów, należy liczyć się z tym, że są one spowodowane przez zużyte albo uszkodzone koło dwumasowe. W takiej sytuacji konieczna będzie jego wymiana, aby uniknąć kolejnych, poważniejszych i bardziej kosztownych awarii.

Ceny dwumasy do Nissan Primera

W zależności od rocznika, generacji i wybranej wersji silnikowej, ceny koła dwumasowego do Nissana Primera mogą wahać się w granicy 1400-2900 zł, jednak należy pamiętać, że często się zmieniają. Dodatkowo do oferty wprowadzane są często liczne nowości oraz promocje, dzięki którym można zaoszczędzić na kupnie dwumasy do Nissana Primera. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty, które charakteryzują się skutecznym działaniem i wieloletnią żywotnością.

Nissan Primera - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Sprzedajemy nie tylko dwumasy, ale również kompletne zestawy sprzęgieł z takimi kołami do Nissana Primera. Kupno takich zestawów jest tańsze w porównaniu z kupowaniem pojedynczych elementów. Warto wymieniać całość sprzęgła, ponieważ wówczas będzie wiadomo, że wszystkie elementy są nowe i sprawne. Dodatkowo wiąże się to tylko z jednorazową płatnością za usługę wymiany u mechanika.

Koła dwumasowe do Nissana Primera z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do NISSAN PRIMERAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.