KOŁO DWUMASOWE DO MITSUBISHI

Logo MITSUBISHIWybierz model MITSUBISHI:

Zobacz ceny dwumas do Mitsubishi
Sprzęgło dwumasowe do Mitsubishi

Symbolem znanej na całym świecie marki Mitsubishi są trzy diamenty. Motoryzacyjne początki tego legendarnego japońskiego przedsiębiorstwa datuje się na rok 1917 (Mitsubishi Model A - pierwszy seryjnie produkowany japoński samochód), zaś sam olbrzymi konglomerat Mitsubishi powstał już w roku... 1870. Zajmuje się on niezliczonymi dziedzinami przemysłu, między innymi w sekcjach jak automatyka przemysłowa, przemysł lotniczy, farmaceutyczny, zbrojeniowy, huty, stocznie, elektronika, sprzęt fotograficzny i inne. 

Mitsubishi, z racji niezwykle szerokiej gamy pojazdów, jest marką dla masowego klienta. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom - w portfolio firmy znajdują się bowiem dziesiątki przykładów inżynieryjnego geniuszu japońskich projektantów. Pierwszy przykład? Mitsubishi Lancer Evolution. Potocznie zwany Lancerem Evo, ten pojazd jest prawdziwą rajdówką przebraną w cywilny strój. Legitymując się mocą co najmniej 280 koni, Lancer Evo jest częstym uczestnikiem rajdów samochodowych.

Mitsubishi Pajero to z kolei znakomity samochód terenowy. Dołączany ręcznie napęd na cztery koła świetnie sprawdza się w ciężkim terenie. Silniki diesla zapewniają dobre osiągi, a przy tym pozostają ekonomiczne. Powstało wiele odmian Pajero, między innymi Pajero Pinin - małe i zwrotne auto, konkurent dla Suzuki Jimny i Toyoty RAV4.

Marka spod znaku trzech diamentów to także samochody większe - jak na przykład Galant. To również samochody wybitnie sportowe, jak zaawansowane technologicznie 3000GT. Także i duże rodziny zawsze znalazły w salonie Mitsubishi coś dla siebie - przykładem jest model Space Star.

Koło dwumasowe w samochodach Mitsubishi

Koło dwumasowe to pojazdów marki Mitsubishi to obowiązkowy zakup dla każdego kierowcy. Koło zamachowe bardzo poprawia komfort podróżowania, przede wszystkim poprzez redukcję nieprzyjemnych drgań karoserii, a także przez poprawienie stabilności podczas jazdy. Kolejną niezaprzeczalną zaletą posiadania sprawnego dwumasu są oszczędności na paliwie - wynoszą one nawet do 5%, więc wartości te odczuwalnie wpływają na nasze rachunki na stacji benzynowej

Cena koła dwumasowego / koła zamachowego na sprzegla24.pl jest bezkonkurencyjnie niska, przez co zawsze masz pewność, że znajdziesz tutaj najlepszą ofertę dla Twojego Mitsubishi. Nasz asortyment składa się wyłącznie z podzespołów najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie z dokonanego zakupu. Cena dwumasy do Mitsubishi już nie musi napawać Cię strachem! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty lub do kontaktu z naszymi konsultantami.


Koła dwumasowe i sztywne do Mitsubishi z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Zamów i odbierz -10% na montaż.Często kupowane części do MITSUBISHIMERCEDES  <<     MITSUBISHI   >>    NISSAN