MITSUBISHI OUTLANDER KOŁO DWUMASOWE

Logo MITSUBISHIWybierz silnik MITSUBISHI OUTLANDER:

Zobaczy ceny dwumas do Mitsubishi Outlander
Sprzęgło dwumasowe Mitsubishi Outlander

Wprowadzony na rynek w 2001 roku Outlander był odpowiedzią Mitsubishi na rosnącą popularność raczkujących dopiero SUV-ów. Pojazdy takie jak Mercedes ML, Land Rover Freelander czy Toyota RAV-4 nie były terenówkami z prawdziwego zdarzenia, jednak wpadały w oko i chętnie decydowano się na nie zarówno w Ameryce Północnej, jak i Europie. To właśnie te czynniki wywołały późniejszy wysyp aut takich jak Nissan Qashqai czy Volkswagen Tiguan.

Mitsubishi Outlander charakteryzuje się solidnością godna prawdziwego auta japońskiego. Produkowane w Japonii, posiadać mogło nawet legendarny silnik 4G63T, znany głównie z Mitsubishi Lancera Evolution. Z oczywistych względów charakter auta był nieco redukowany przez dużą masę - około 1,7 tony - jednak samo zastosowanie tego typu jednostek napędowych zasługuje na wzmiankę. Kolejne Outlandery - 2 i 3 generacja - odniosły olbrzymi sukces w całej Europie, stając się kołem zamachowym sprzedaży tej japońskiej marki, z łatwością konkurując z modelem Pajero.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Mitsubishi Outlanderze

Outlander, zarówno pierwszej, jak i drugiej generacji, charakteryzuje się niestety szybkim tempem zużycia się elementów układu przeniesienia napędu. Należy zwracać więc baczną uwagę na zwiększoną ilość drgań przenoszonych na nadwozie pojazdu, a także na szarpanie podczas ruszania z miejsca i przy zmianie biegów. Również wszelkie stuki spod maski nie są pożądanym zjawiskiem, fakt ich wystąpienia należy bezzwłocznie zgłosić do wyspecjalizowanego zakładu mechanicznego. 

Ceny dwumasy do Mitsubishi Outlandera

Koszt koła dwumasowego do niezwykle szybkiego Outlandera pierwszej generacji, o oznaczeniu 2.0 Turbo-R 4WD 241KM to wydatek około 1800. Otrzymujemy w zamian produkt doskonałej firmy BLUE PRINT. Druga generacja Outlandera (2.2 DI-D 4WD 177KM) jest nieco tańsza w utrzymaniu - Koło dwumasowe LuK kosztuje w granicach od około 1380 złotych, zaś oryginalny podzespół marki Mitsubishi, do skrzyni automatycznej, kosztuje w granicach około 2370 złotych. Cennik wersji 2.0 DI-D 140KM otwiera produkt marki LuK - kosztuje około 1300 złotych, a za około 1700 złotych do wyboru mamy dwumasy firm takich jak AISIN lub EXEDY.

Mitsubishi Outlander - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie dokonasz zakupu kompletnego zestawu, składającego się ze sprzęgła wraz z kołem dwumasowym do Twojego Outlandera. Dzięki temu oszczędzisz zarówno czas (wymieniasz wszystko podczas jednej wizyty u mechanika), jak i pieniądze - zarówno biorąc pod uwagę tylko jeden koszt robocizny, jak i rabat uzyskiwany przy zakupie kompletnego zestawu. Polecamy go także ze względu na równomierne zużycie się wszystkich elementów.

Sprzęgło dwumasowe do Outlander

Koła dwumasowe do Mitsubishi Outlander z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do MITSUBISHI OUTLANDER  <<     OUTLANDER   >>    PAJERO