MERCEDES KLASA E KOŁO DWUMASOWE

Logo MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ KLASA E:

Zobaczy ceny dwumas do Mercedesa Klasa E

Koło dwumasowe Mercedes A238 E Klasa Kabriolet

produkowany: (2017-obecnie)
Koło dwumasowe Mercedes A238 E Klasa Kabriolet

Koło dwumasowe Mercedes C238 E Klasa Coupe

produkowany: (2016-obecnie)
Koło dwumasowe Mercedes C238 E Klasa CoupeSprzęgło dwumasowe Mercedesa klasy E

Mercedes-Benz to marka należąca do koncernu Daimler, specjalizująca się przede wszystkim w wytwarzaniu samochodów osobowych, zaliczanych do segmentu premium. Posiada jednak w swojej ofercie także samochody dostawcze, ciężarowe i autobusy. Pierwszy pojazd pod tą nazwą powstał w 1926 roku i nosił już symbol gwiazdy, który widoczny jest również w autach produkowanych współcześnie.

Mercedes klasy E dostępny jest na rynku od 1993 roku. Modele tej serii zaliczamy do klasy wyższej średniej premium. Ich piąta generacja występuje w wariatach coupe, sedan, kombi oraz kabriolet.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Mercedesie klasy E

Regularne użytkowanie każdego auta wiąże się ze stopniowym zużyciem koła dwumasowego. Nie inaczej jest w przypadku Mercedesa klasy E, w którym również prędzej czy później, konieczna będzie wymiana dwumasy. Objawy, które mogą na to wskazywać to przede wszystkim:

- hałas dobiegający z okolic skrzyni biegów w trakcie pracy na biegu jałowym,

- głośny stukot przy niskich prędkościach obrotowych,

- wibracje silnika przenoszone na karoserię,

- drżenie sprzęgła,

- szarpanie podczas zmiany biegów,

- nietypowe odgłosy przy odpalaniu oraz gaszeniu silnika.

Ceny dwumasy do Mercedesa klasy E

Cena koła dwumasowego dla każdego Mercedesa klasy E różni się w zależności od rocznika czy parametrów silnika. Przykładowy koszt dwumasy dla sedana W213 E 184KM w benzynie produkowanego po 2016 roku wynosi około 1700 zł. Z kolei dla modelu S212 E 220 CDI/BLUETEC 170KM wyprodukowanego po 2009 roku cena dwumasy zawiera się w przedziale od około 2000 zł do około 2400 zł.

Mercedes klasy E - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Zakup nowego koła dwumasowego do Mercedesa klasy E to duży wydatek, dlatego warto skorzystać z dostępnej w naszym sklepie oferty gotowych zestawów, zawierających koło dwumasowe, sprzęgło oraz wszystkie inne elementy, które są niezbędne do kompleksowej wymiany całości układu. Takie rozwiązanie to tańsza alternatywa dla kompletowania wszystkich części osobno, a całkowita wymiana dwumasy w warsztacie to również jednorazowy koszt usługi. Ponadto, dzięki zamontowaniu zupełnie nowego układu niwelujemy ryzyko kolejnej awarii do minimum i zapewniamy sobie spokój oraz bezpieczeństwo na kolejne dziesiątki lub nawet setki tysięcy przejechanych kilometrów.Często kupowane części do MERCEDES KLASA EKLASA C  <<     KLASA E   >>    KLASA M