MERCEDES KLASA B KOŁO DWUMASOWE

Logo MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ KLASA B:

Zobaczy ceny dwumas do Mercedesa Klasa B
Sprzęgło dwumasowe do Mercedesa Klasa B

Sprzęgło dwumasowe Mercedes-Benz Klasa B

Mercedes-Benz to jedna z tych marek samochodowych, której renoma została ustalona dawno temu i której najprawdopodobniej nic nie zagrozi. Wcześniej produkowana przez Daimler-Benz obecnie Daimler AG, uznawana jest za jedną z pierwszych na rynku samochodów osobowych, ale produkuje również autobusy, samochody dostawcze i ciężarowe. W Polsce nieśmiertelną sławę uzyskała „Beczka” (W123), którą zazwyczaj sprowadzało się do kraju mocno zużytą, a mimo tego działała, często jako taksówka. Obecnie na Polskich drogach jest coraz więcej nowych Mercedesów, w tym modeli Mercedes-Benz Klasa B.

Produkowany od 2004 roku, a od 2018 w trzeciej generacji, jest określany kompaktowym minivanem. Druga generacja pojazdu została pierwszym modelem kompaktowym seryjnie wyposażony w system radarowy ostrzegania przed kolizją. Oprócz silników dieslowskich i benzynowych auto sprzedawane jest również z fabrycznie montowaną instalacją LPG.

Objawy zużycia sprzęgła w Mercedes-Benz Klasa B

Wszystkie samochody wyposażone w zamachowe koło dwumasowe po jakimś czasie ukażą swoim zachowaniem jej zużycie i nie inaczej jest w wypadku modelu Mercedes-Benz Klasa B. Wiele z tych objawów jest czytelnych nawet dla laika, a każdy kierowca po ich zaistnieniu powinien to skonsultować z mechanikiem samochodowym. Objawy:

• drgający pedał sprzęgła;
• wibracje auta przenoszone i odczuwalne na karoserii;
• głośne uderzenia podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika, a także szarpanie autem;
• dziwne dźwięki słyszalne po uruchomieniu oraz po wyłączeniu silnika, a także podczas jego pracy na biegu jałowym.

Ceny dwumasy do Mercedes-Benz Klasa B

Rozpiętość cen kół dwumasowych wynika z faktu produkowania kół przez różne firmy. Przykładowe ceny dwumasy w naszym sklepie do modelu Mercedes-Benz Klasa B:

• koło dwumasowe Valeo do Mercedes-Benz Klasa B 180 CDI 109 KM (W246, W242) w cenie ok. 1620 PLN;
• koło dwumasowe Sachs do Mercedes-Benz Klasa B 250 211 KM (W246, W242) w cenie ok. 1690 PLN;
• koło dwumasowe LuK do Mercedes-Benz Klasa B 200 TURBO 193 KM (W245) w cenie ok. 2270 PLN.

Mercedes-Benz Klasa B – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Ekonomia nie zawsze jest dobrym doradcą w sprawach części zamiennych, ale w wypadku zakupu pełnego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym, zakup ten będzie tańszy od zakupu obu części oddzielnie. Dużo ważniejszą korzyścią jest praca nowych podzespołów we współpracy również z nowymi, a nie już zużytymi, co znacznie wydłuży żywotność i dwumasy i sprzęgła. Ponadto obie części, pochodzące od jednego wytwórcy będą również bardziej kompatybilne we współpracy. Wreszcie drugi aspekt ekonomiczny, raz zapłacimy za wymianę.

Nasz sklep oferuje wyłącznie części nowe fabrycznie i od uznanych marek. Dajemy również na nie dwu albo nawet trzyletnią gwarancję.

Koła dwumasowe do Mercedesa Klasa B z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do MERCEDES KLASA BKLASA G  <<     KLASA B   >>    KLASA C