MERCEDES-BENZ GLB-CLASS KOŁO DWUMASOWE

Logo MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ GLB-CLASS:

Zobacz ceny dwumas do MERCEDES-BENZ GLB-CLASS samochód terenowy zamknięty
Sprzęgło dwumasowe Mercedes-Benz GLB

Mercedes jest założonym w 1881 roku niemieckim przedsiębiorstwem produkującym samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusy. Mercedes uznawany jest za jedną najstarszych marek samochodów osobowych. 

Mercedes GLB jest crossoverem klasy średniej produkowanym od 2019 roku. Samochód został zaprezentowany po raz pierwszy w trakcie targów Frankfurt Auto Show we wrześniu 2019. Pojazd oferowany jest w wersjach z jednostkami wysokoprężnymi oraz benzynowymi.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Mercedes-Benz GLB

Mercedes-Benz GLB jest nowoczesnym samochodem produkowanym w oparciu o zaawansowane technologie, niestety nie oznacza to iż jest wolny od  problemu zużywania się koła dwumasowego. Objawy awarii dwumasy mogą przyjmować różne formy przez co bywają czasem trudne do zdiagnozowania. Najczęściej wymienianymi symptomami zużycia koła dwumasowego są:

  • wibracje odczuwalne na pedale sprzęgła,
  • niepokojące, nietypowe dźwięki w trakcie odpalania oraz gaszenia silnika,
  • szarpnięcia odczuwane w trakcie przyspieszania z niskich obrotów silnika
  • wibracje przenoszone z silnika na karoserię, odczuwalne w kabinie pojazdu,
  • głośne uderzenia podczas przyspieszania z niższych prędkości obrotowych jednostki,
  • dziwne dźwięki dobiegające z okolic skrzyni biegów w trakcie pracy jednostki na jałowym biegu.

Ceny dwumasy do Mercedes-Benz GLB

Koszt koła dwumasowego do Mercedesa-Benz GLB zależny jest od producenta części a także wersji silnikowej samochodu. Sklep internetowy sprzegla24.pl oferuje dwumasy do tego modelu na zamówienie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dokładnej wyceny. 

Mercedes-Benz GLB - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Sklep sprzegla24.pl posiada w ofercie kompletne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym do Mercedesa GLB. Zakup takiego zestawu jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem, nie tylko jest znacznie tańszy niż kupowanie wszystkich jego elementów oddzielnie ale i gwarantuje idealne dopasowanie wszystkich jego części. Warto pamiętać, iż specjaliści zalecają wymianę kompletnego sprzęgła za każdym razem gdy zachodzi konieczność wymiany koła dwumasowego. Obie te naprawy wymagają przeprowadzenia zbliżonych, skomplikowanych czynności serwisowych w tym demontażu skrzyni biegów. Ponadto koło dwumasowe oraz sprzęgło cechuje zbliżony poziom żywotności, wymieniając je razem gwarantujemy sobie bezawaryjne przejechanie 100 a nawet 200 tysięcy kilometrów (w zależności od jakości zamontowanych podzespołów oraz stylu jazdy kierowcy).

Sprzęgło dwumasowe do GLB-CLASS

Koła dwumasowe i sztywne do MERCEDES-BENZ GLB-CLASS z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.EQC  <<     GLB-CLASS   >>