KOŁO DWUMASOWE LEXUS UX

Logo LEXUSWybierz silnik LEXUS UX:

Zobacz ceny dwumas do LEXUS UX liftback
Sprzęgło dwumasowe do UX

Koła dwumasowe i sztywne do LEXUS UX z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.


Sprzęgło dwumasowe Lexus UX

Lexus jest założoną w 1989 roku japońską marką produkującą luksusowe samochody osobowe. Marka należy do koncernu Toyota Motor Corporation. Nazwy wszystkich modeli Lexusa nadane są według tego samego schematu, składają się z dwóch liter symbolizujących model a także trzech cyfr i czasem litery oznaczających rodzaj i pojemność jednostki napędowej.

Lexus UX został zaprezentowany po raz pierwszy w 2018 roku podczas targów Geneva Motor Show. Samochód jest pierwszym kompaktowym crossoverem w ofercie marki a jego nazwa to skrót słów Urban Explorer. 

Objawy zużycia koła dwumasowego w Lexus UX

Lexus UX jest nowoczesnym, luksusowym kompaktowym crossoverem w którym zastosowanie znalazły najnowsze technologie. Mimo to nie jest samochodem wolnym od zużycia koła dwumasowego. Objawy uszkodzenia dwumasy nie zawsze są specyficzne i mogą przyjmować różne formy. Najczęściej spotykanymi symptomami są:

  • nietypowe, niepokojące dźwięki w trakcie odpalania i gaszenia silnika,
  • głośne uderzenia oraz stukanie w trakcie przyspieszania, zazwyczaj z niskich obrotów silnika,
  • dziwnie dźwięki wydobywające się z okolic skrzyni biegów w trakcie pracy jednostki na jałowym biegu,
  • wibracje przenoszone z jednostki na karoserię i odczuwalne w kabinie pojazdu,
  • szarpnięcia podczas przyspieszania z niskich obrotów,
  • wibracje pedału sprzęgła.

Ceny dwumasy do Lexusa UX

Sklep internetowy sprzegla24.pl posiada w swojej ofercie wysokiej jakości koła dwumasowe do Lexusa UX. Ceny dwumasy do tego modelu, w zależności od producenta oraz wersji silnikowej wahają się pomiędzy xx zł a xx zł. 

Lexus UX - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

W ofercie sklepu sprzegla 24.pl znajdą Państwo najwyższej jakości kompletne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym. Zakup takiego gotowego zestawu jest najlepszym rozwiązaniem, gwarantuje perfekcyjne dopasowanie jego poszczególnych elementów a ponadto jest znacznie bardziej korzystny finansowo niż kupowanie wszystkich części oddzielnie. Warto pamiętać, iż specjaliści rekomendują wymianę kompletnego zestawu sprzęgła za każdym razem gdy zachodzi potrzeba wymiany koła dwumasowego. Obie te wymiany wymagają tych samych, kosztownych i skomplikowanych czynności serwisowych m.in. demontażu skrzyni biegów a wymieniając sprzęgło razem z kołem dwumasowym za robociznę płacimy tylko raz. Ponadto oba te elementy charakteryzuje zbliżona trwałość, a taka kompleksowa naprawa wystarczy na przejechanie nawet 100 - 200 tysięcy kilometrów (w zależności od jakości użytych podzespołów oraz stylu jazdy konkretnego kierowcy).


Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.