KOŁO DWUMASOWE DO JAGUAR

Logo JAGUARWybierz model JAGUAR:

Zobacz ceny dwumas do Jaguara
Sprzęgło dwumasowe do Jaguar

Jaguar jest jedną z najbardziej znanych brytyjskich marek klasy premium, która od 1989 roku należała do Ford Motors Company, a po wystawieniu na sprzedaż w roku 2008, została wykupiona przez indyjski koncern Tata Motors.

Marka Jaguar na przestrzeni lat

Jaguar zbudował najszybsze i najbardziej rozpoznawalne samochody, tworząc niepodważalną, flagową markę. Jaguar Cars została założona 11 września 1992 roku, początkowo pod szyldem Swallow Slidecar Company przez William'a Lyons'a.

Na początku największą uwagę przyciągnął model XK120, w powojennej Wielkiej Brytanii, ponieważ na tamte czasy był to najszybszy produkowany samochód świata o wysokiej niezawodności, co czyniło go sportowym autem.

William Lyons na skutek rozgłosu, jaki wywołał wokół siebie wyścigowy Jaguar po wstępnych wizytach w Le Mans, w 1950 roku zdecydował się na prace rozwojowe, których efektem stał się C-Type, zbudowany na bazie silnika XK120.

Następnie po raz pierwszy został zaprezentowany jego następca, D-Type, który czerpał z nowinek technologicznych, będących standardem w następnych dziesięcioleciach. Ponadto pojawiło się takie udogodnienie jak konstrukcja składająca się z głównych mechanicznych elementów na ramie przestrzennej z przodu i z tyłu.

Marka Jaguar dziś

Dziś marka Jaguar skierowana jest do klientów oczekujących technologicznych i estetycznych udoskonaleń, w połączeniu z elegancją i komfortem, czego dowodzi np. model XF, który stał się motoryzacyjnym sukcesem dzięki klasycznej mieszance: doskonałych osiągów i luksusowego komfortu dla kierowcy.

W 2010 roku został zaprezentowany XJ, który wyraźnie odróżnia się od poprzednich modeli, będącymi światowymi sukcesami sprzedażowymi. Koncepcja tego samochodu opiera się na oferowaniu luksusu, bezpieczeństwa i wyrafinowania, a dodatkowo aluminiowa struktura przynosi tutaj poprawę wydajności.

Ponadto dziś marka ta posiada dział Special Vehicles Operations (SVO), który za sprawą wykwalifikowanych stylistów, inżynierów oraz techników oferuje nam innowacyjne możliwości personalizacji wybranego modelu, co zdecydowanie można nazwać wyjściem naprzeciw wymaganiom miłośników customowych produktów. Uważa się, że jest to przejaw filozofii Jaguara.

Koła dwumasowe do samochodów Jaguar

Ceny dwumasy do samochodów Jaguar są zróżnicowane i zależą od tego jakie właściwości przypisuje dystrybutor do konkretnych modeli, natomiast w sklepie sprzegla24.pl każda cena koła dwumasowego jest ustalana w taki sposób, aby była najkorzystniejsza dla klienta.

U nas otrzymują Państwo koło zamachowe najwyższej jakości, fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Decydując się na koło dwumasowe Jaguar mają Państwo dostęp do oferty, która obejmuje zarówno dwumasy zakładane fabrycznie, jak i tańsze zamienniki, również o bardzo wysokiej jakości.


Koła dwumasowe i sztywne do Jaguara z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do JAGUARISUZU  <<     JAGUAR   >>    JEEP