KOŁO DWUMASOWE DO ISUZU

Logo ISUZUWybierz model ISUZU:

Zobacz ceny dwumas do Isuzu
Sprzęgło dwumasowe do Isuzu

Isuzu to jedna z najstarszych japońskich firm, zajmująca się produkcją samochodów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tokio, a jego początki datuje się na rok 1916. Właśnie wtedy firma została założona i stworzono pierwszy plan produkcji aut. W 1922 roku wyprodukowano model Wolseley A-9. Decyzja ministerstwa handlu oraz przemysłu w 1934 roku była początkiem produkcji aut już pod oficjalną marką Isuzu. Firma szybko zaczęła specjalizować się w wytwarzaniu samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Oprócz tego, Isuzu to bogata oferta samochodów terenowych, autobusów oraz silników spalinowych, przemysłowych i trakcyjnych. Silniki, które produkuje Isuzu są montowane w wielu markach aut, różnego rodzaju maszynach, łodziach motorowych i innych. W Japonii zlokalizowane są główne zakłady produkcyjne firmy. Znajdziemy je w mieście Fujisawa, prefekturze Tochigi i na wyspie Hokkaido. Oprócz tego zakłady produkcyjne rozwijają się poza granicami kraju. Samochody produkowane są w Indonezji oraz Tajlandii, a silniki m.in. na terenie Stanów Zjednoczonych i Polski. Isuzu to również auta osobowe cieszące się dużą popularnością. Jedną z podstaw działania firmy jest stałe doskonalenie jakości, podnoszenie kwalifikacji siły roboczej oraz stałe ulepszanie procesu produkcyjnego. Standardowo podczas produkcji obowiązują surowe normy kontroli i najwyższa wydajność.

Koło dwumasowe Isuzu

Wymiana koła dwumasowego prędzej, czy później dotyczy każdego kierowcy, którego auto zostało wyposażone w ten podzespół. Koło dwumasowe może ulec zużyciu przy prawidłowym użytkowaniu auta, ale dość często przyczynia się do tego zła praca kierowcy ze sprzęgłem oraz skrzynią biegów. Dlatego bardzo ważna jest świadomość osób posiadających samochód wyposażony w koło dwumasowe Isuzu. W pierwszej kolejności należy upewnić się, czy dane auto zostało wyposażone w ten podzespół, a następnie dbać o jego regularną kontrolę i właściwy styl jazdy. Cena dwumasy nie należy do najniższych, ale jest to konieczny warunek do zapewnienia komfortowej, płynnej jazdy.

Jakie koło dwumasowe wybrać do Isuzu?

Koło dwumasowe Isuzu powinno być wybierane z uwzględnieniem ofert sprawdzonych producentów. Dzięki wysokiej jakości możliwa jest niemal całkowita eliminacja szkodliwych i niekomfortowych drgań. Cena koła dwumasowego czasem może być okazyjna, dlatego warto sprawdzać oferty w sklepie sprzegla24.pl. Najlepiej sprawdzają się producenci, tacy jak Luk czy Sachs.  Ich podzespoły cieszą się długim czasem bezawaryjnej pracy i bardzo wysoką wydajnością.


Koła dwumasowe i sztywne do Isuzu z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do ISUZUHYUNDAI  <<     ISUZU   >>    JAGUAR