KOŁO DWUMASOWE DO FORD USA

Logo FORD_USAWybierz model FORD USA:

Zobacz ceny dwumas do Forda USA
Sprzęgło dwumasowe do Ford USA

Henry Ford, od którego nazwiska nazwę wzięła amerykańska firma Ford jest kultową postacią w świecie motoryzacyjnym. Człowiek ten już od najmłodszych lat wykazywał się talentem w konstrukcji maszyn, po latach - już jako dorosły człowiek - zakłada własną firmę. Ten krok jest możliwy dzięki kwocie jaką udało mu się zdobyć wygrywając wyścig. Jednakże, to dopiero w 1903 roku otwiera intratne przedsiębiorstwo, które przyniosło mu niesłychaną sławę i sukces. Jest to: Ford Motor Company.

Ford w USA Historyczna marka samochodów

Mimo tego, iż to nie Henry Ford odpowiadał za stworzenie pierwszego pojazdu samochodowego, to właśnie jego postać utożsamiana jest z największym przełomem na rynku motoryzacyjnym. Wprowadzenie na taśmy produkcyjne Forda Model T stało się synonimem produktu przystępnego. Obniżenie kosztów zakupu było możliwe właśnie dzięki wprowadzeniu taśm produkcyjnych, które przyśpieszyły montaż maszyn. W konsekwencji coraz większa grupa amerykańskich obywateli pozwolić mogła sobie na zakup samochodu. W czasie II wojny światowej Ford - jak wiele innych marek - nawiązuje współpracę z wojskiem. 

Jednym z bardziej przełomowych momentów jest wypuszczenie na oczy publiki modelu Mustang - w tamtym okresie dostępny był w wielu wariantach mocy, od 101KM do 320KM. Do dzisiaj traktowany jest jako auto-legenda, a na aukcjach ceny za starsze modele sięgają horrendalnych kwot. Mimo tego, iż Ford rozwinął później swoją działalność na kraje europejskie, wciąż utożsamiany był ze Stanami Zjednoczonymi, jako miejscem jego największego rozwoju i ewolucji. Do najbardziej znanych modeli Forda wyprodukowanych na ziemi amerykańskiej należą: Forda Mustang i Ford Thunderbird.

Koła dwumasowe w Fordach z USA

Koło dwumasowe Ford USA jest częścią, która podlega awariom, jak inne. Mimo tego, iż cena dwumasy może wywołać małe spustoszenie w naszym portfelu, to większym uszkodzeniom zapobiec możemy poprzez rozpoznanie pierwszych objawów. W zależności od modelu i silnika auta koszty za naprawę i wymianę mogą się różnić. Pierwsze symptomy, które mogą dać nam znać o uszkodzeniu koła zamachowego to wszelkie wychodzące ponad normę dźwięki, odgłosy. Mają one miejsce podczas zmiany biegów lub w momencie nacisku na pedał gazu. 

Jedną z najlepszych cen koła dwumasowego znaleźć można na stronie sprzegla24.pl, gdzie poza tym znajdziemy inne niezbędne części. Regularne przeglądy, dbałość o nasze auto oraz wyszukiwanie wszelkich niepokojących objawów odłożą w czasie możliwość awarii koła dwumasowego Ford USA.


Koła dwumasowe i sztywne do Forda Usa z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Zamów i odbierz -10% na montaż.Często kupowane części do FORD USADODGE  <<     FORD USA   >>