KOŁO DWUMASOWE FORD TRANSIT

Logo FORDWybierz silnik FORD TRANSIT:

Zobaczy ceny dwumas do Forda Transit

Koło dwumasowe Ford Transit Connect Mk1 Dostawczy

(P65, P70, P80) produkowany: (2002-obecnie)
Koło dwumasowe Ford Transit Connect Mk1 DostawczySprzęgło dwumasowe do Transit

Czasami o tym zapominamy, ale to właśnie firma Ford, wprowadzając taśmową produkcję aut, umożliwiła szeroką ich dostępność. Zanim to nastąpiło bowiem, samochody były produkowane praktycznie jedynie dla bogaczy i chociaż przez wiele lat posiadanie auta było pewnym wyrazem statusu społecznego, dziś jest to standardem.

Ford przetrwał wiele kryzysów i zawirowań w swojej historii, ale istnieje do dziś, produkując samochody osobowe, ciężarowe, jak i dostawcze, m.in. Ford Transit.

Model produkowany jest od roku 1965 i występuje zarówno w klasycznych, zakrytych nadwoziach dostawczych, platformach, jak i 17-miejscowych busach do przewozów pasażerskich. W roku 2001 oraz 2007 auto zdobyło tytuły Dostawczego Samochodu Roku. Od roku 2013 produkowana jest jego ósma generacja.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Ford Transit

Wyeksploatowanie, czyli zużycie się jakiegoś mechanizmu bądź jego części, jest naturalnym stanem rzeczy. Dotyczy to także dwumasy w aucie, a Ford Transit nie jest w tym wypadku od tego wolny. Oczywiście, do jednoznacznego stwierdzenia, że koło dwumasowe nadaje się do wymiany, niezbędna jest diagnostyka pojazdu, ale są symptomy, które mogą właścicielowi auta pomóc w podjęciu decyzji o udaniu się do warsztatu samochodowego na taką diagnostykę:

  • na jałowym biegu silnika, z okolic skrzyni biegów auta wydobywają się niepokojące dźwięki;
  • przy przyspieszaniu, a szczególnie z niskich obrotów silnika, dochodzi do szarpania autem albo wydobywają się z niego niepokojące dźwięki;
  • odpalanie albo wygaszania silnika powoduje wydobywanie się z niego niepokojących dźwięków;
  • drży pedał sprzęgła, a nawet karoseria auta.

Ceny dwumasy do Ford Transit

Dostępne w naszym sklepie dwumasy pasują do modeli z silnikami wyprodukowanymi po roku dwutysięcznym. Wykaz wszystkich cen do danego modelu z konkretnym silnikiem dostępny jest na stronie, a wśród nich znajdują się m.in. koło dwumasowe Sachs za ok. 600 PLN do Ford Transit Mk5 2.4 TDE 125 KM, koło dwumasowe Luk za ok. 800 PLN do Ford Transit Mk5 2.0 DI 100 KM, czy też koło dwumasowe do automatycznej skrzyni PowerShift - Sachs za ok. 850 PLN do Ford Transit Connect Mk2 1.5 TDCi 101 KM. Wszystkie części objęte są dwuletnią gwarancją i są nowe fabrycznie.

Ford Transit – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Bez wątpienia zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym jest najrozsądniejszym wyjściem w sytuacji, gdy jedna z tych dwóch części zostanie wyeksploatowana i należy ją wymienić. Doświadczenie bowiem mówi, że przy awarii dwumasy, również sprzęgło ulegnie takowej w najbliższym okresie, a ponadto zużyta część może mieć niekorzystny wpływ podczas pracy na część nową.

Zespół naszych mechaników wykonuje montaże zakupionych u nas części i dajemy na robociznę 10% rabatu.

Koła dwumasowe i sztywne do Forda Transit z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FORD TRANSITZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.