KOŁO DWUMASOWE FORD S-MAX

Logo FORDWybierz silnik FORD S-MAX:

Zobaczy ceny dwumas do Forda S-Max
Sprzęgło dwumasowe do S-Max

Marka Ford jest dość dobrze oceniana przez użytkowników Europejskich dróg i śmiało można orzec, że nie jest dyskryminowana, pomimo swojego amerykańskiego pochodzenia. W swojej historii, sięgającej roku 1903, wypuściła na rynki całą gamę udanych modeli samochodów osobowych, czy ciężarowych, a nawet sprzętu dla rolnictwa. Spośród aut osobowych wyróżnimy krążowniki szos, małe auta miejskie, jak i sportowe, czy vany, jak Ford S-Max.

Produkowany od 2006 roku, został natychmiast doceniony i wyróżniony tytułem Samochód Roku 2007, a w roku 2015 doczekało się swojej drugiej generacji. Auto charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa (5/5 możliwych gwiazdek w teście Euro NCAP) oraz możliwością podróżowania w siedmioosobowym składzie.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Ford S-Max

Samochody, także i Ford S-Max, jak wszystkie maszyny ulegają awariom i nie zawsze niewprawne oko zdoła takową zaobserwować. Jednakże w wypadku dwumasy, objawy wskazujące na jej zużycie i konieczność wykonania diagnostyki pojazdu, może kierowca zaobserwować samodzielnie. Wystarczy, że będzie wiedział, na co ma zwracać uwagę:

  • podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika, słychać odgłosy stukania;
  • na biegu jałowym dochodzą ze strony miejsca skrzyni biegów niestandardowe dźwięki;
  • odczuwalnie drży pedał sprzęgła;
  • spod maski wydobywają się dziwne dźwięki przy uruchamianiu i wygaszaniu silnika;
  • z niskich obrotów silnika podczas przyspieszania szarpie autem;
  • na karoserii wyczuwalne są drgania.

Ceny dwumasy w Ford S-Max

Dwumasy do Forda S-Max są w naszym sklepie dostępne zarówno dla generacji pierwszej, już nie produkowanej, jak i do drugiej. I tak do Forda S-Max Mk1 1.6 EcoBoost 160 KM jest dostępne m.in. koło dwumasowe LuK za ok. 950 PLN albo koło dwumasowe Valeo już w cenie ok. 1700 PLN, czy też do Forda S-Max Mk1 2.0 TDCi 140 KM, koło dwumasowe Sachs za ok. 1150 PLN. W drugiej zaś do m.in. Forda S-Max Mk2 2.0 TDCi 150 KM, koło dwumasowe LuK w cenie ok. 1300 PLN. Wszystkie części w naszym sklepie są nowe fabrycznie i mają dwuletnią gwarancję.

Ford S-Max – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Jak niemalże do każdego modelu, tak i w wypadku Forda S-Max, klient dopasuje do odpowiedniego silnika w swoim aucie pełny zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym. Jako że części owe, zakupione oddzielnie są droższe, a i za robociznę trzeba zapłacić dwa razy, zamontowanie pełnego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym będzie najbardziej opłacalne, a i wydłuży żywotność obu części. Oferujemy montaż z 10% rabatem na zakupione u nas części.

Koła dwumasowe i sztywne do Forda S-Max z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FORD S-MAXZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.