KOŁO DWUMASOWE FORD GALAXY

Logo FORDWybierz silnik FORD GALAXY:

Zobaczy ceny dwumas do Forda Galaxy
Sprzęgło dwumasowe do Galaxy

Ford jest założonym w 1903 roku amerykańskim koncernem motoryzacyjnym zajmującym się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów i maszyn rolniczych. Ford jest jedną z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Główna siedziba marki znajduje się w Dearborn na przedmieściach Detroit - miasta będącego w przeszłości najbardziej istotnym ośrodkiem produkcji samochodów osobowych.

Ford Galaxy jest osobowym vanem klasy średniej który powstał w kooperacji Forda z Volkswagenem. Premiera samochodu miała miejsce w 1995 roku, wraz z Fordem Galaxy zaprojektowane zostały jego bliźniacze modele - Seat Alhambra oraz Volkswagen Sharan. W 2000 roku Galaxy został poddany face-liftingowi a w 2006 roku do produkcji weszła druga generacja modelu, tym razem zaprojektowana wyłącznie przez Forda. Galaxy II ma niewiele wspólnego z pierwszą generacją - różnią je nie tylko wygląd zewnętrzny ale i środek, wyposażenie oraz jednostki napędowe. W 2010 roku samochód został poddany face-liftingowi, w wyniku którego m.in. zyskał bogatsze wyposażenie standardowe i dodatkowe a także poszerzona została paleta silników. W 2015 roku do sprzedaży trafiła trzecia generacja Galaxy, która sprzedawana jest do dnia dzisiejszego. Samochód oparty jest na konstrukcji poprzedniej generacji jednakże większość elementów zostało poddane całkowitym zmianom - m.in. przód nadwozia, wnętrze, standardowe wyposażenie oraz systemy bezpieczeństwa jazdy.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Fordzie Galaxy

Dwumasowe koło zamachowe jest jednym z najdroższych elementów mogących ulec zużyciu w Fordzie Galaxy w wyniku normalnej eksploatacji samochodu. Nie warto bagatelizować pierwszych objawów mogących świadczyć o awarii koła dwumasowego ponieważ może to doprowadzić do całkowitego unieruchomienia pojazdu na drodze i konieczności odholowania go do warsztatu. Najpopularniejszymi symptomami zużycia dwumasy są: wibracje odczuwane na pedale sprzęgła, niepokojące hałasy w trakcie włączania i wyłączania silnika, szarpanie w trakcie przyspieszania z niskich obrotów jednostki lub dobiegające z okolic skrzyni biegów nietypowe hałasy podczas pracy jednostki na jałowym biegu.

Ceny dwumasy do Forda Galaxy

Sklep internetowy sprzegla24.pl oferuje wysokiej jakości koła dwumasowe do Forda Galaxy w najatrakcyjniejszych na rynku cenach. Koszt dwumasy do Forda Galaxy pierwszej generacji waha się w granicach 900 - 1100 złotych, drugiej generacji od około 1000 do około 1500 złotych a do trzeciej to około 1300 złotych.

Ford Galaxy - zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym 

Sklep sprzegla24.pl posiada w swojej ofercie również kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym. Zakup takiego zestawu jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem - znacznie tańszym niż kupowanie wszystkich jego poszczególnych elementów osobno. Ponadto warto pamiętać, iż eksperci zalecają wymianę koła dwumasowego za każdym razem, gdy zachodzi konieczność wymiany sprzęgła - obie te części charakteryzuje zbliżona trwałości a wymieniając je razem ponosimy wysokie koszty robocizny tylko raz i niemalże całkowicie minimalizujemy ryzyko wystąpienia ponownej awarii w niedalekim czasie.

Koła dwumasowe i sztywne do Forda Galaxy z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FORD GALAXYZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.